Trwa ładowanie...
d2m86sf
09-07-2021 14:00

Tenis rytmiczny - zdrowy styl życia

książka
Oceń jako pierwszy:
d2m86sf
Tenis rytmiczny - zdrowy styl życia
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jeżeli dotychczas nie wybrałeś odpowiedniej aktywności fizycznej i nie zdecydowałeś się na uprawianie jakiejkolwiek dyscypliny sportowej, lecz chciałbyś prowadzić zdrowy styl życia, to mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję. Jest to trenowany przeze mnie przez ostatnie pięć lat TENIS RYTMICZNY. W moim przypadku sprawdza się doskonale, utrzymuje na wysokim poziomie kondycję fizyczną, psychiczną, radość życia i chęć działania. Wypróbuj go!!! Od początku trenowania będzie rodziło się w Tobie nowe, pozytywne nastawienie do otoczenia, będzie rosła wiara we własne możliwości, będzie kształtował się nowy człowiek, a po trzech miesiącach systematycznego treningu nie będziesz sobie
wyobrażał życia bez niego.
A więc do dzieła!
TENIS RYTMICZNY to nowy, rewelacyjny, sprawdzony rodzaj rekreacji fizycznej dla każdego, kto zdecyduje się na zdrowy styl życia. Stosowany systematycznie przez dłuższy czas przynosi imponujący wzrost kondycji i sprawności fizycznej. Został opracowany teoretycznie oraz sprawdzony praktycznie przez autora, który przeprowadził 1442 treningi 60-minutowe w okresie 5 lat (2016–2021).
Doktor Franciszek Jan Walczak, lekarz pediatra, pasjonat i propagator zdrowego stylu życia, autor autobiografii "Ruchome życie", twórca TENISA RYTMICZNEGO.

Tenis rytmiczny - zdrowy styl życia
Numer ISBN

978-83-8159-517-9

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

74

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m86sf
d2m86sf
d2m86sf
d2m86sf