Trwa ładowanie...
d6p52hm
d6p52hm

Tajemna historia świata

książka
d6p52hm
Oceń jako pierwszy:
Tajemna historia świata
Tytuł oryginalny

Secret History: Conspiracies from Ancient Aliens to the New World Order

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Tajemna historia świata
Materiały prasowe

Teorie spiskowe od „starożytnych wizyt obcych” po „nowy ład światowy”

Oficjalna historia ludzkości – ile z niej to prawda, a ile fikcja? Ile ważnych faktów ona zataja, ile przekłamuje? Czy mamy wierzyć w oficjalne wersje wydarzeń, nawet gdy są sprzeczne z relacjami świadków i dowodami naukowymi? A w ogóle kto tak naprawdę sprawuje dziś nad nami władzę?

Od zarania cywilizacji do XXI wieku, od teorii na temat obcych ingerujących w rozwój starożytnych kultur po „nowy ład światowy”, autor Tajemnej historii świata przedstawia to, co uchodzi za skrupulatnie skrywaną część dziejów. Przygląda się zagadkom z początków rodzaju ludzkiego, spiskom tajnych bractw i stowarzyszeń, lotom UFO, inwigilacji społeczeństw przez współczesne rządy i badaniom nad kontrolą umysłów. Docieka, ile jest prawdy w pogłoskach o tajemniczych „czarnych śmigłowcach”, bierze pod lupę ustawę Patriot Act, doniesienia o światowej akcji mikroczipowania i rewelacje Snowdena.

Nick Redfern rzetelnie – choć niekiedy z przymrużeniem oka – dokumentuje najciekawsze alternatywne wersje tajemniczych wydarzeń, które nurtują zarówno sceptyków, jak i marzycieli. Decyzję, czy mamy tu do czynienia z utajonymi pokładami rzeczywistości, czy wytworami fantazji, pozostawia do uznania czytelnika. Tak czy owak jedno jest pewne – ta książka nikogo nie znudzi!

d6p52hm
Tajemna historia świata
Numer ISBN

978-83-8062-167-1

Wymiary

168x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

496

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d6p52hm
d6p52hm
d6p52hm
d6p52hm
d6p52hm