Trwa ładowanie...
dz3zo4s
15-04-2010 00:00

Tabu

książka
Oceń jako pierwszy:
dz3zo4s
Tabu
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

"Marta nie lubi trybu życia i filozofii swoich rodziców, ale nigdy by ich nie okłamała. Marek podziwia swojego ojca, choć okłamuje go na każdym kroku. Starcie dwóch skrajnie różnych rodzin działa jak żywa akcja w hollywoodzkim filmie. Wszystkie sceny są prosto z życia wzięte. Problemy z rodziną zdarzają się bowiem każdemu z nas. Jaki z tego morał? Dla rodziców coś w stylu: rozmawiajcie ze swymi dzieciakami na każdy temat! Dla dzieci: z rodzicami można się dogadywać!"
licealista, lat 17

"Kinga Dunin prowokuje do rozważań na temat dobra i zła, sensu i bezsensu trzymania się określonych zasad, szacunku dla tradycji, granic tolerancji; właściwych relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi.

Książkę tę polecam nie tylko nastolatkom, lecz także tym rodzicom i nauczycielom, którzy chcą zrozumieć punkt widzenia swych dzieci i podjąć z nimi rozmowę o tym, co w życiu najważniejsze".
Krystyna Starczewska

"To książka o rozmowie, która się zwykle nie odbywa. O tym, o czym trzeba rozmawiać, o czym ja chciałabym rozmawiać ze swoimi rodzicami. Ale się boję i wiem, że oni albo też się boją, albo tego nie potrafią".
studentka, lat 20

Tabu
Numer ISBN

83-87021-42-3

Wymiary

125x195

Gatunek

Psychologia,Psychologia

Oprawa

1

Liczba stron

248

Inne wydania

Warszawa - 2004-08-06

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz3zo4s
dz3zo4s
dz3zo4s