Trwa ładowanie...
d2o49b0
07-05-2012 00:00

Sztylet i moneta 1. Smocza droga

książka
Oceń jako pierwszy:
d2o49b0
Sztylet i moneta 1. Smocza droga
Tytuł oryginalny

The Dragon's Path

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Marcus dni bohaterstwa ma już za sobą. Zbyt dobrze wie, że nawet mała wojenka będzie oznaczać czyjąś śmierć. Gdy jego ludzie zostają wcieleni do przegranej armii, uniknięcie walki, w której nie chce brać udziału, będzie wymagało powzięcia niecodziennych kroków.

Cithrin to sierota, będąca pod opieką banku. Jej praca polega na szmuglowaniu bogactw przez strefę wojny, tak, aby złoto nie dostało się w ręce żadnej ze stron. Ale choć dziewczyna zna tajniki handlu od podszewki, to strategie handlowe nie uchronią jej przed wrogimi mieczami.

Gedera, jedynego spadkobiercę szlachetnego rodu, filozofia interesuje bardziej niż wojna. Będąc marnym żołnierzem, staje się jedynie pionkiem w grze. Jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć, jaką rolę przyjdzie mu odegrać. Spadające kamyki mogą wywołać lawinę. Waśń pomiędzy Wolnymi Miastami a Rozdartym Tronem wymyka się spod kontroli. Z pomroków historii wyłania się nowy gracz, podsycając płomienie, które sprowadzą cały region na smoczą drogę - drogę prowadzącą ku wojnie.

Sztylet i moneta 1. Smocza droga
Numer ISBN

978-83-932319-9-7

Wymiary

125x195

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

568

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o49b0
d2o49b0
d2o49b0