Trwa ładowanie...
d4grxlb
03-02-2020 06:27

Systemy polityczne. Tom I: Zagadnienia teoretyczne

książka
Oceń jako pierwszy:
d4grxlb
Systemy polityczne. Tom I: Zagadnienia teoretyczne
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Problematyka systemów politycznych to jeden z najistotniejszych obszarów badawczych we współczesnej politologii. Zajmuje również ważne miejsce w procesie dydaktycznym na wielu kierunkach studiów z zakresu nauk społecznych i humanistycznych. Bez poznania instytucji, zasad, wartości i mechanizmów systemów politycznych niemożliwe jest osiągnięcie efektów kształcenia w dziedzinie nauki o polityce. […] Autorzy publikacji przygotowali opracowanie, które przystępnie prezentuje aktualny stan badań
oraz systematyzuje poglądy i ujęcia prezentowane w literaturze przedmiotu. Selekcja podejmowanych zagadnień, jak również sposób ich przedstawienia zasługują na jednoznacznie pozytywną ocenę. Podręcznik jest godny polecenia nie tylko studentom i doktorantom, lecz także wszystkim czytelnikom zainteresowanym bliższym poznaniem zasad, instytucji i mechanizmów współczesnych systemów politycznych.
Z recenzji prof. dr. hab. Wojciecha Sokoła
Niniejszy tom jest typowym podręcznikiem akademickim, dostosowanym do potrzeb dydaktycznych na poziomie uniwersyteckim. Obejmuje on wszystkie najważniejsze zagadnienia będące tradycyjną częścią politologii porównawczej w zawężonym sensie comparative politics and government, i to nie tylko w Polsce, ale także na świecie.
Z recenzji prof. Ph Dr. Michala Kubáta

Systemy polityczne. Tom I: Zagadnienia teoretyczne
Numer ISBN

978-83-233-4683-8

Wymiary

158x235

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

286

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4grxlb
d4grxlb
d4grxlb
d4grxlb