Trwa ładowanie...
d3i3jko
15-04-2010 00:00

Syndrom Anastazji

książka
Oceń jako pierwszy:
d3i3jko
Syndrom Anastazji
Tytuł oryginalny

The Anastasia Syndrome and Other Stories

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Każda z kobiet - bohaterek poszczególnych opowiadań - została wystawiona na straszliwą próbę. Czy wszystkim uda się wyjść z tych zmagań zwycięsko?

Judith Chase (Syndrom Anastazji), znana amerykańska autorka bestsellerów historycznych, przyjeżdża do Londynu, aby napisać nową książkę i odnaleźć krewnych. W tym czasie w stolicy Anglii następuje seria zamachów bombowych. Czy to przypadek, że na miejscu każdego z wybuchów świadkowie widzą tajemniczą damę w zielonej pelerynie, uderzająco podobną do Judith?

Kay Crandell (Koszmar na zjeździe absolwentów), młoda nauczycielka ze szkoły średniej Garden State, zostaje porwana przez obsesyjnie zakochanego dawnego ucznia.

Caroline (Podwójne widzenie) przeżyje najgorszy koszmar swego życia, próbując przechytrzyć szaleńca, który postanowił ją zabić.

Szczęśliwy dzień wcale nie przynosi szczęścia Norze Barton, początkującej nowojorskiej aktorce, zdecydowanej wyjaśnić okoliczności śmierci starego przyjaciela; a intuicja i upór są jedyną pomocą Susan Ahearn w poszukiwaniach utraconej córeczki (Zaginiony aniołek).

Syndrom Anastazji
Numer ISBN

83-7337-037-4

Wymiary

142x202

Gatunek

Romans

Oprawa

1

Liczba stron

244

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i3jko
d3i3jko
d3i3jko