Trwa ładowanie...
d2mftna
06-12-2021 10:00

Święte rośliny. Uzdrawiająca moc tradycyjnej amazońskiej medycyny roślinnej

książka
Oceń jako pierwszy:
d2mftna
Święte rośliny. Uzdrawiająca moc tradycyjnej amazońskiej medycyny roślinnej
Tytuł oryginalny

The Fellowship of the River: A Medical Doctor's Exploration into Traditional Amazonian Plant Medicine

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zachodnia medycyna nie odniosła wielkich sukcesów w leczeniu m.in. depresji, chronicznego bólu, migreny, przewlekłego zapalenia jelit, chorób autoimmunologicznych, zwalczaniu uzależnień czy zespołu stresu pourazowego. Doktor Joseph Tafur wyjaśnia dlaczego.

„Obserwowałem, jak ludzie latami tkwią we frustracji i wydają tysiące dolarów na konsultacje z armią specjalistów, nie uzyskując prawdziwej ulgi w swoich problemach. Ponieważ te wymienione powyżej, jak i inne choroby, są ściśle powiązane ze stanem naszych ciał emocjonalnych. Zbyt często zachodnie podejście medyczne nie uwzględnia emocjonalnego wymiaru choroby. To właśnie tutaj tradycyjne leki roślinne, z ich zdolnością do zmiany świadomości i otwierania kanałów komunikacji z naszymi emocjami, oferują tak wiele obietnic”.

Historie, którymi dzieli się autor na kartach tej książki, pokazują zdumiewające – mistyczne, kolorowe, metafizyczne – efekty stosowania ayahuaski i tradycyjnej amazońskiej medycyny roślinnej. Podążaj za doktorem Tafurem przez amazońską dżunglę, poznając dowody na to, jak rośliny psychoaktywne wpływają na złożoną sieć łączącą nasze umysły i serca z naszą fizyczną anatomią.

To, co prezentuje autor, to nic innego jak zmiana paradygmatu współczesnej medycyny, w której święte rośliny, właściwie używane, stają się ważnymi narzędziami w apteczce lekarskiej. Wypełniają luki dotyczące emocjonalnego i duchowego uzdrowienia, których tak długo nie dostrzegaliśmy.

Święte rośliny. Uzdrawiająca moc tradycyjnej amazońskiej medycyny roślinnej
Numer ISBN

978-83-67069-67-0

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

380

Język

polski

d2mftna

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mftna
d2mftna
d2mftna
d2mftna