Trwa ładowanie...
d213nea
15-04-2010 00:00

Strażnicy zaginionego

książka
Oceń jako pierwszy:
d213nea
Strażnicy zaginionego
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Minęły dwa stulecia od chwili, kiedy zaginął kawałek Kamienia Władzy - część należąca do ludzi z Loerem. Już tylko nieliczni przedstawiciele żyjących na świecie skłóconych z sobą ras pamiętają, że w ogóle kiedyś istniał. Ale jest ktoś, kto nie zapomniał: Gustav, Lord Dominium, człowiek, który za cel życia postawił sobie odnalezienie zagubionego fragmentu.

Jednak sukces drogo go kosztuje. Gdy wreszcie odzyska magiczną relikwię, zaatakuje go czarny rycerz - mroczny sługa nieśmiertelnego władcy Vrykyli, lorda Dagnarusa - i wymierzy mu śmiertelny cios. Jednak przed śmiercią dzielny Lord Dominium przekazuje kamień Bashae, młodemu pecwae, który podejmuje się dostarczyć go w bezpieczne miejsce, nieświadomy mocy, jaką obdarzony jest przedmiot... ani krwawej determinacji sił zła, które pragną mu go wyrwać.

Od wyprawy niewinnego chłopca rozpoczyna się bitwa o przyszłość Loerem - okropna wojna, która pochwyci w swe macki krasnoludy, ludzi, elfy i orków, prowadzona przez Dagnarusa z głębin Próżni. Jego armią są potwory, a najpotężniejszą bronią zdrada...

Strażnicy zaginionego
Numer ISBN

83-7298-506-5

Gatunek

Fantasy & SF

Oprawa

1

Liczba stron

640

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d213nea
d213nea
d213nea