Trwa ładowanie...
d3x3dvh
20-07-2012 00:00

Wayne. Mściciel z Gotham

książka
Oceń jako pierwszy:
d3x3dvh
Wayne. Mściciel z Gotham
Tytuł oryginalny

Wayne of Gotham

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Za każdą maską kryje się prawdziwy człowiek. Wayne: Mściciel z Gotham to opowieść o teraźniejszości i przeszłości, i o śledztwie prowadzącym w historię dwóch pokoleń potężnej rodziny naznaczonej mroczną tajemnicą. Dawni wrogowie powrócili… Nowi wrogowie wkrótce się narodzą. A Mroczny Rycerz dokona straszliwego odkrycia w bezlitosnej walce o prawdę…

Dwóch mężczyzn rozdzielonych morderstwem: Thomas, niepokorny lekarz i dziedzic rozległego imperium Wayne'ów, i Bruce, jego syn, którego życie na zawsze zmienił dzień, w którym był świadkiem śmierci rodziców. Zabójstwo Thomasa i Marthy Wayne'ów to straszliwy punkt zwrotny, kiedy Bruce stał się Batmanem. Akta sprawy "Mrocznego Rycerza" zostały dawno zamknięte, fundament potajemnego życia Bruce'a Wayne'a osadzone w prostym motywie bandyckiego napadu.

Tym fundamentem wstrząsa nagle niespodziewany gość. Poddaje w wątpliwość wersję wypadków, które doprowadziły do śmierci ukochanej matki i podziwianego ojca Bruce'a, i dały początek jego nienasyconej chęci niesienia pomocy i… zemsty. Żeby odkryć prawdziwą historię swojej rodziny, Batman musi stanąć twarzą w twarz z dawnymi wrogami i zmierzyć się z nowym brzemieniem swojego mrocznego dziedzictwa.

Wayne. Mściciel z Gotham
Numer ISBN

978-83-241-4347-4

Wymiary

130x205

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

270

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x3dvh
d3x3dvh
d3x3dvh