Trwa ładowanie...
dgh02fo

Stentor Wydawnictwo Piotra Marciszuka

Wydawnictwo Piotra Marciszuka STENTOR od 1993 roku publikuje podręczniki szkolne oraz książki pomocnicze dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych. Z podręczników do języka polskiego naszego Wydawnictwa (seria „Przeszłość to dziś”) uczy się ponad 60% uczniów szkół średnich (są takie regiony kraju, w których jesteśmy obecni w ponad 90% szkół!). Zaczynaliśmy od zera, ale ambitnie - nasza pierwsza publikacja to... Zaczynając od Miłosza.

Specjalizacją Wydawnictwa jest szeroko rozumiana humanistyka. Oprócz podręczników do języka polskiego dla gimnazjum i liceum wydajemy nowatorskie podręczniki do wiedzy o kulturze, edukacji filozoficznej, a także języka polskiego dla zasadniczej szkoły zawodowej. Nasz profil poszerzamy o serię podręczników do historii dla liceów i techników („Poznać przeszłość, zrozumieć dziś”). Podręcznikom towarzyszy bogata obudowa metodyczna, materiały multimedialne oraz płyty audio.

Od początku istnienia firmy wyłącznie w niej swe książki wydaje uznany autorytet polonistycznej metodyki, Stanisław Bortnowski. Jako jedna z nielicznych oficyn edukacyjnych wydajemy kwartalnik metodyczny dla nauczycieli - Zeszyty Szkolne.

dgh02fo
Stentor Wydawnictwo Piotra Marciszuka
Rok powstania

1993

Adres

ul. Przy Bażantarni 11

Kod i miasto

Warszawa

Numer telefonu

(+48 22) 544 59 01

Numer faksu

(+48 22) 544 59 00

Adres WWW strony internetowej

http://www.stentor.pl/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgh02fo
dgh02fo
dgh02fo