Trwa ładowanie...
d2z2j52
18 czerwca 2020, 11:00

Starożytne Królestwo Lehii. Kolejne dowody 2

książka
Oceń jako pierwszy:
d2z2j52
Starożytne Królestwo Lehii. Kolejne dowody 2
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Niniejsza publikacja kończy pięcioksiąg lehicki napisany przez Janusza Bieszka w latach 2014–2019. Zawiera on dowody źródłowe z różnych roczników, kronik, dzieł i opracowań historycznych krajowych i zagranicznych, potwierdzających funkcjonowanie Królestwa Lehii w starożytności i średniowieczu.

Autor opisuje je na przestrzeni wieków i uzupełnia pocztem 167 władców lechickich, w tym 24 wojewodów panujących wraz herbowymi rycerzami Lehitami.

Ponadto autor prezentuje i omawia organizację państwowości oraz ważniejsze wojny i bitwy Ariów-Sławian Indoscytów w okresie starożytnym oraz wczesnośredniowiecznym, a także zdobycie przez nich większych miast.

Podkreśla, że jego serię ksiąg lehickich zamknie będąca na ukończeniu VI księga lehicka w formie atlasu.

Starożytne Królestwo Lehii. Kolejne dowody 2
Numer ISBN

978-83-11-15878-8

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

448

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z2j52
d2z2j52
d2z2j52
d2z2j52
d2z2j52

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj