Trwa ładowanie...
dlkcvz4

Smak Szarlotki

książka
dlkcvz4
Oceń jako pierwszy:
Smak Szarlotki
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Smak Szarlotki
Materiały prasowe

Rok 1794, Polska.

Doświadczony górnik z podkrakowskiej kopalni odnajduje w pokładach soli, liczącej ponad 13 milionów lat, tajemniczy przedmiot wykonany z polerowanej stali.

Detroit współcześnie...

John Steward-Malecki, potomek starego rodu, który przed wiekami dotarł na kontynent amerykański z Europy Środkowej, zostaje wplątany w ciąg niespodziewanych wydarzeń. W ich przebieg zaangażowane jest tajne chrześcijańskie stowarzyszenie i wywiad wojskowy armii Stanów Zjednoczonych. Wszyscy oni próbują odnaleźć tajemniczy obiekt, który jest w stanie udzielić odpowiedzi na najważniejsze pytania, odkąd małpa zeszła z drzewa, a dotyczące:

– powstania życia na Ziemi,

– sensu istnienia rasy ludzkiej,

– stwierdzenia istnienia obcej cywilizacji;

czy dostarczyć dowodu na nieistnienie Boga.

Niczego nieświadomy John z dnia na dzień staje pomiędzy potężnymi siłami, gdyż to właśnie w jego rękach spoczywa prawda mogąca doprowadzić ludzkość do tajemniczego artefaktu, który jego przodek przywiózł ze sobą do Ameryki setki lat wcześniej. Tajemnica własnej rodziny, przekazywana z pokolenia na pokolenie, swój finał znajdzie na pustyni w Teksasie, gdzie śmiertelni wrogowie stoczą ostateczną walkę o źródło i klucz życia...

dlkcvz4
Smak Szarlotki
Numer ISBN

978-83-7856-228-3

Wymiary

125x190

Oprawa

miękka

Liczba stron

302

Język

polski

Podziel się opinią

Share
dlkcvz4
dlkcvz4
dlkcvz4
dlkcvz4
dlkcvz4