Trwa ładowanie...
d2yhem6
03-03-2014 00:00

Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych

książka
Oceń jako pierwszy:
d2yhem6
Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Historia lekkomyślnej Zuzanny Roszkowskiej, na co dzień agentki nieruchomości, po godzinach kobiety zdolnej do wszystkiego i żony prawie idealnej, która w niezwykle urokliwy sposób uświadamia nam, iż nasze słabostki to de facto przymioty, gdyż dzięki nim jesteśmy wyjątkowi, unikatowi.

Jest to też opowieść o namiętnej miłości młodego małżeństwa, które tę miłość wystawia na próbę. Problemy finansowe zmuszają parę do chwilowego rozstania. Michał przyjmuje posadę w szpitalu na Wyspach Brytyjskich. Od tego momentu życie słomianej wdowy staje się iście wywrotowe. Nieokrzesana Zu nieustannie wpada w tarapaty, usiłując rozwikłać zagadkę rodziny Kowalów i poznać historię zakładu pogrzebowego Zielony Karawan. Pragnie pomóc sympatycznym staruszkom w anulowaniu opłat z tytułu dziedziczenia kamienicy obciążonej hipoteką. Kluczem do rozwikłania tajemnicy jest stara fotografia z rodzinnego albumu. Uzbrojona w urok osobisty agentka Zu rozpoczyna prywatne śledztwo…

Zu będzie musiała zmierzyć się z pewnym uciekającym trupem, pawianami cierpiącymi na depresję, bułgarską agencją towarzyską, sobowtórem Elvisa Presleya i tajemniczym mężczyzną, który mierzy do niej... z armaty!

Słomiana wdowa, czyli kobieta do zadań specjalnych
Numer ISBN

978-83-7674-055-3

Wymiary

200x130

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

388

d2yhem6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yhem6
d2yhem6
d2yhem6