Trwa ładowanie...
d2ua43e

Roger Federer. Biografia

książka
d2ua43e
Oceń jako pierwszy:
Roger Federer. Biografia
Tytuł oryginalny

Roger Federer. Die Biografie

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Roger Federer. Biografia
Materiały prasowe

Zajrzyj za kulisy życia i kariery tenisowego geniusza!

W wieku, w którym większość tenisistów już od dawna jest na sportowej emeryturze, Roger Federer zgotował swoim fanom comeback rodem z hollywoodzkich filmów. Szwajcar, jedna z najwybitniejszych postaci współczesnego sportu, pokazuje, że nie istnieją dla niego absolutnie żadne ograniczenia.

Rene Stauffer dzięki wyjątkowo bliskim relacjom z tenisistą burzy „czwartą ścianę” i pokazuje jego ludzką twarz. Z biografii wyłania się obraz człowieka, który z trudnego dziecka, karnie pielącego po swoich kolejnych wybuchach furii ogródek stał się oazą spokoju. Zaangażowanego w pomoc innym do tego stopnia, że peany na jego cześć pisze sam Bill Gates. Obraz perfekcjonisty, podczas tenisowych turniejów pracującego jak… szwajcarski zegarek.

Co ukształtowało tenisowego giganta? Jaki wpływ na rozwój jego talentu mieli rodzice? Jak radzi sobie z presją sukcesu, która towarzyszy mu od wielu lat? A wreszcie: jak to możliwe, że mimo niebotycznych sukcesów pozostaje gościem, z którym chciałbyś wyskoczyć po pracy na piwo?

Poznajcie historię Rogera Federera opowiedzianą tak dogłębnie i ujmująco jak nigdy dotąd.

d2ua43e
Roger Federer. Biografia
Numer ISBN

978-83-8129-676-2

Wymiary

145x205

Oprawa

twarda

Liczba stron

408

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2ua43e
d2ua43e
d2ua43e
d2ua43e
d2ua43e