Trwa ładowanie...
d3y6tbg

Rehabilitacja neuropsychologiczna

książka
d3y6tbg
Oceń jako pierwszy:
Rehabilitacja neuropsychologiczna
Autorzy
978-83-227-2741-6_95390_F.jpg
Inne
Źródło: Inne

Bardzo rzadko w neuronaukach głębokie myślenie teoretyczne na temat mózgu, jego struktury i funkcji łączy się z bogatym doświadczeniem oddanego swojej pracy klinicysty. W tym jednak podręczniku znajdzie czytelnik dowód na to, że takie połączenie wiedzy z praktyką jest nie tylko możliwe, lecz konieczne. Skuteczny program terapii - dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta z uszkodzeniem mózgu - nie powstaje w podręczniku, lecz w relacji terapeuta-pacjent.

Zatem zgodnie z podejściem heurystycznym lansowanym przez autorkę niniejszy podręcznik rehabilitacji neuropsychologicznej nie stanowi książki kulinarnej, lecz w pełnym sensie tego słowa - przewodnik w pewnej trudnej, ale jakże ważnej podróży. Będzie on przydatny zarówno studentom i nowym adeptom neuropsychologii, jak i klinicystom, którzy na co dzień zmagają się z tymi problemami.

Prezentowana książka spełnia w zupełności współczesne standardy tego typu publikacji pod względem doboru treści, formalnej organizacji zagadnień swoistych dla dyscypliny oraz układu wyróżnionych kategorii. Czytelnik znajdzie tu szczegółowe - oparte na bogatym doświadczeniu klinicznym autorki - opisy technik, metod, programów i podejść terapeutycznych.

d3y6tbg
Rehabilitacja neuropsychologiczna
Numer ISBN

978-83-227-2741-6

Wymiary

170x2400

Gatunek

Psychologia

Oprawa

1

Liczba stron

540

Podziel się opinią

Share
d3y6tbg
d3y6tbg
d3y6tbg
d3y6tbg