Trwa ładowanie...
d2sial6

Regina Brett w Polsce

Autorka bestsellerowej książki „Bóg nigdy nie mruga” spotka się z czytelnikami w Krakowie i Warszawie!
Share
Regina Brett w Polsce
Źródło:
d2sial6

Autorka bestsellerowej książki „Bóg nigdy nie mruga” spotka się z czytelnikami w Krakowie i Warszawie!

Już w najbliższą środę, 5 listopada, do księgarń trafi oczekiwana książka bestsellerowej autorki, Reginy Brett„Bóg zawsze znajdzie ci pracę” . Jej poprzednie książki, „Bóg nigdy nie mruga” oraz „Jesteś cudem”, wciąż utrzymujące się na listach bestsellerów, są dla wielu polskich czytelników niezastąpionymi lekcjami życia. Fenomen autorki umocniła ubiegłoroczna wizyta w Polsce – Regina Brett swoją naturalnością i wiarygodnością zjednała sobie serca czytelników po tej stronie Oceanu.

Listopad przyniesie nie tylko premierę trzeciej książki Reginy Brett – nowych inspirujących 50 lekcji, tym razem o szukaniu spełnienia. 14 listopada do Polski po raz długi przyleci autorka. Jej wizyta potrwa do 21 listopada, a w tym czasie Autorka będzie gościć w telewizji i stacjach radiowych, udzieli wywiadów dla prasy i co najważniejsze – dwukrotnie spotka się z czytelnikami.

d2sial6

Spotkania z Reginą Brett odbędą się w Krakowie – 14 listopada w księgarni Empik w Bonarka City Center (więcej szczegółów pod adresem: http://bit.ly/regina-krk) – oraz w Warszawie – 19 listopada w Empiku Junior (http://bit.ly/regina-waw). Wieczory będą doskonałą okazją do posłuchania, co o książce opowie sama Autorka, a także zadania jej pytań, otrzymania autografu oraz zrobienia sobie zdjęcia.

W listopadzie do księgarń trafi również coś specjalnego – zestaw trzech książek Reginy Brett, czyli aż 150 niezwykłych życiowych lekcji. Idealny na prezent pakiet trzech inspirujących tytułów dostępny będzie w księgarniach Empik w całej Polsce od 6 listopada.

(video|https://www.youtube.com/watch?v=PitLMTL6n0M|445|250)

d2sial6

Podziel się opinią

Share
d2sial6
d2sial6