Trwa ładowanie...
d2zsmtz

Psy pożrą ciało Jezebel

książka
d2zsmtz
Oceń jako pierwszy:
Psy pożrą ciało Jezebel
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Psy pożrą ciało Jezebel
Materiały prasowe

Powieść autora książki Tylko Lola – uznanej przez tygodnik „Polityka” za najlepszą polską powieść roku 2017 – oraz świetnie przyjętej Rozwiązłej.

Sylwia Aran pracuje za granicą. Nieobecna w ostatnich miesiącach życia córki ma ogromne poczucie winy po samobójstwie piętnastoletniej Mili. W półlegalnym portalu internetowym prowadzi profil, gdzie umieszcza filmy opowiadające o swojej traumie. Jej zapiski z niekończącej się żałoby przyciągają sporą publiczność. Wśród obserwujących niegdyś profil Mili jest tajemnicza YZBL2. Sylwia pozwala jej prowadzić się na drugą stronę ekranu smartfona, do piekła świata wirtualnego. Dla najbliższych to objaw szaleństwa, dla matki ofiary – jedyna szansa, żeby zrozumieć, dlaczego jej córka odebrała sobie życie.

Jarosław Kamiński – scenarzysta, publicysta, dramaturg, poeta i pisarz. Współpracował z wieloma pismami literackimi i publicystycznymi, m.in. „Dużym Formatem”, „Polityką” i „Studium”. Współscenarzysta serialu HBO Pakt 2 i trzeciego sezonu serialu HBO Bez tajemnic (reż. A. Holland i K. Adamik). Film krótkometrażowy 3xLove (reż. O. Chajdas) z jego scenariuszem zdobył wiele nagród na międzynarodowych festiwalach, m.in. na Los Angeles Independent Film Festival Award 2016 i na Festiwalu „Oddalenia” 2016 w Dublinie.

d2zsmtz
Psy pożrą ciało Jezebel
Numer ISBN

978-83-280-7135-3

Wymiary

123x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

416

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2zsmtz
d2zsmtz
d2zsmtz
d2zsmtz
d2zsmtz