Trwa ładowanie...
d26bg18
16-06-2017 00:00

Przesyłka

książka
Oceń jako pierwszy:
d26bg18
Przesyłka
Rok wydania
Wydawnictwo
Źródło:

Doktor Emma Stein, znana psychiatra i szczęśliwa mężatka, została zgwałcona przez „Fryzjera” – seryjnego mordercę, który goli głowy kobietom, zanim zabije. Tyle że Emma przeżyła. Ona jedna. Nie widziała twarzy swojego oprawcy, ale rozpoznaje go w każdym mężczyźnie. Nie pamięta, co naprawdę stało się tamtej nocy w hotelu, w którym nie ma pokoju, jaki opisała.
Boi się. Odizolowała się od ludzi. Nie wychodzi z domu.
Aż do dnia, gdy przyjmuje przesyłkę… Zaadresowaną do sąsiada, którego nie zna i którego nigdy nie spotkała, choć mieszka na tej ulicy od lat…

SEBASTIAN FITZEK
Autor nr 1 w Niemczech. Mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 29 krajach.
Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia radiowiec – dyrektor programowy największych niemieckich stacji, dziś jest megagwiazdą niemieckiej literatury.
Wszystkie książki Fitzka są przez wiele miesięcy na 1. miejscu list bestsellerów „Der Spiegel”. Łączna sprzedaż wszystkich jego tytułów w Niemczech osiągnęła 9 milionów egzemplarzy. Kilka zekranizowano.
Nawet na zdominowanych przez anglojęzycznych autorów rynkach Wielkiej Brytanii i USA Fitzek jest w czołówce. „The Times” nazwał go „mistrzem psychologicznej gry”.

Przesyłka
Numer ISBN

978-83-241-6351-9

Gatunek

Thriller,Kryminał

Oprawa

3

Liczba stron

352

d26bg18

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26bg18
d26bg18
d26bg18