Trwa ładowanie...
d1kc0ho
16-11-2011 00:00

Prom do Kopenhagi

książka
Oceń jako pierwszy:
d1kc0ho
Prom do Kopenhagi
Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Czy rozłąka sprawia, że serce kocha bardziej?

Głównymi bohaterami powieści są Weronika i Konrad. Oboje żyją w małej miejscowości, oboje się bardzo kochają. Ona jest niezwykle piękną dziewczyną, a on bardzo pracowitym chłopakiem. Mimo uczucia, którym się darzą, nie mogą być razem. A to wszystko przez rodzinną tajemnicę Weroniki i tragiczną historię z przeszłości Konrada. Fałszywa duma obojga powoduje, że nie potrafią wyjaśnić między sobą wszystkich nieporozumień.

Pewnego dnia Konrad postanawia wyjechać do pracy do Niemiec. Weronika, która nie może pogodzić się z wyjazdem ukochanego, jak również po odkryciu tajemnicy rodzinnej, postanawia opuścić swoją miejscowość na stałe. Wyjeżdża do Kopenhagi, aby ułożyć sobie życie, nawet bez ukochanego. W rzeczywistości oboje uciekają przed miłością. Jednak jest osoba, która postanawia pomóc zakochanym – Kasia, przyjaciółka Weroniki. Robi wszystko, aby Konrad i Weronika spotkali się i wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia. Czy uda jej się zrealizować ten zamiar? Czy zakochani pokonają wszystkie przeszkody i będą razem? Czy uczucie, którym się darzą, okaże się silne?

Prom do Kopenhagi to wzruszająca, emanująca ciepłem powieść o przyjaźni i miłości. Lekki język i charakterystyczne postaci sprawiają, że nie można się oderwać od powieści.

Prom do Kopenhagi
Numer ISBN

978-83-7778-055-8

Wymiary

130x195

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

248

d1kc0ho

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kc0ho
d1kc0ho
d1kc0ho