Trwa ładowanie...
ycipk-16wwex

Premier Mateusz Morawiecki o mafii VAT-owskiej. Cytował "Ojca chrzestnego"

Premier Mateusz Morawiecki pojechał do Białegostoku. Zapowiedział, że przedstawione zostaną plany nowych obwodnic. Odniósł się też do afery z mafią VAT-owską. Cytował przy tym słowa z "Ojca chrzestnego".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki (AKPA)
ycipk-16wwex

Przed wyborami prezes PiS-u Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki obiecali budowę co najmniej stu miejskich obwodnic, w tym Białegostoku. Te obietnice wzbudzają wątpliwości mieszkańców Podlasia. Premier udał się tam, by spotkać się z nimi. Na spotkanie przybyli też posłowie, samorządowcy i działacze PiS.

Podczas spotkania premier zapowiedział: - W sto dni od zaprzysiężenia naszego rządu przedstawimy plan co najmniej 100 obwodnic.

Tłumaczył jednak, że PiS ma trudne zadanie do wykonania. Porównał Polskę do wielkiego tankowca, który płynie przez ocean: - By zmienić jego kurs o kilka stopni, trzeba się nieźle nakręcić – powiedział.

ycipk-16wwex

Premier odniósł się do sprawy mafii VAT-owskich. Pochwalił też pracowników służb granicznych, po czym zacytował "Ojca chrzestnego" autorstwa Maria Puzo: - Prawnik z teczką jest w stanie okraść społeczeństwo na większe sumy niż tysiąc facetów z pistoletami – powiedział Morawiecki, po czym dodał: - I my się za nich zabraliśmy.

Zobacz także: Prezydent o Marianie Banasiu: "Jeżeli którykolwiek zarzut się potwierdzi, nie powinien sprawować urzędu"

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-16wwex

ycipk-16wwex
ycipk-16wwex