Trwa ładowanie...
d5jsycf

Podróżą przez życie

książka
d5jsycf
Oceń jako pierwszy:
Podróżą przez życie
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Podróżą przez życie
Materiały prasowe

„[…] Nasz gospodarz pyta się nas, skąd jesteśmy. Gdy słyszy, że Polonia, łapie się za głowę i krzyczy Ceauşescu! Pomyliła mu się Polska z Rumunią... Ale za to następnego dnia dumny przynosi nam atlas i pokazuje Polskę. Tym razem, bingo!”
Podróżą przez życie to zbiór relacji z podróży, które wciągają i które trudno odłożyć na później. Relacje Człowieka, który świadomie i konsekwentnie realizował marzenia. Pod pseudonimem RobCRO dzielił się swoimi przeżyciami i wiedzą na forum Cro.pl.
Wątek „Podróże RobaCRO – Lutalicy iz Novogardu” podjął nieśmiało, ale w miarę odkrywania nowych miejsc i zdobywania doświadczenia widać, jak bardzo oddawał się swej pasji. Opisy są coraz bogatsze i dojrzalsze, a niektóre sytuacje często traktowane z przymrużeniem oka. Zarażał pozytywną energią. Zginął, tak jak żył. Zdecydowanie Człowiek, któremu warto poświęcić więcej niż tylko chwilę uwagi. Książka bogato ilustrowana fotografiami, uzupełniona szczyptą historii i geografii. Doskonałe źródło inspiracji do indywidualnych podróży, które nie zrujnują domowego budżetu.

d5jsycf
Podróżą przez życie
Numer ISBN

978-83-7856-483-6

Wymiary

165x235

Oprawa

twarda

Liczba stron

504

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d5jsycf
d5jsycf
d5jsycf
d5jsycf
d5jsycf