Trwa ładowanie...
Materiał sponsorowany przez McDonald's

Pobudź wyobraźnię swojego dziecka dzięki wspólnemu czytaniu! Nowe książeczki już dostępne w zestawach Happy Meal w McDonald’s

Czytanie z dzieckiem to doskonała forma spędzania czasu razem. Pozwala na stworzenie silnej więzi emocjonalnej oraz rozwija ciekawość świata u najmłodszych. McDonald’s w swojej nowej kampanii "Happy Meal Readers" zachęca do wspólnej lektury, pokazując, że aktywność ta nie tylko pobudza wyobraźnię, ale daje też impuls do spełniania najskrytszych marzeń.

 Źródło: materiały partnera
d1uzsxr
d1uzsxr

Czytaj, rozwijaj, kochaj

Dlaczego czytanie jest tak ważne? Przede wszystkim ma ogromne znaczenie w procesie rozwoju najmłodszych – pozwala poznawać nowe słowa, rozwija wyobraźnię, ćwiczy pamięć oraz uczy koncentracji. Każda chwila spędzona z pociechą niesie za sobą wiele emocji, które przekładają się na kształtowanie pozytywnych relacji. Nie jest to jednostronne odczucie - na wspólnych aktywnościach zyskują zarówno rodzice, jak i najmłodsi członkowie rodziny.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Historie, które inspirują

Do sięgania po wspólną lekturę z dziećmi zachęca McDonald’s w ramach kolejnej odsłony kampanii "Happy Meal Readers". Kupując zestaw Happy Meal goście restauracji mogą wybrać najnowsze książeczki z serii "Mogę zostać…". Opowiadają one inspirujące historie wybitnych postaci, które prezentują różnorodne wzorce i postawy oraz wzmacniają ważne wartości. Udowadniają małym czytelnikom, że mogą osiągać wszystko, o czym marzą, niezależnie od płci, pochodzenia oraz wbrew stereotypom. "Mogę zostać wspaniałym piłkarzem" i "Mogę zostać bohaterem sportu" to historie znanych sportowców, m.in. Pelego, Megan Rapinoe czy Bruce’a Lee, którzy osiągnęli sukces, a wszystko zaczęło się od dziecięcych marzeń.

Najnowszej kampanii "Happy Meal Readers" towarzyszy spot reklamowy, ukazujący nieograniczoną siłę wyobraźni, która pozwala bohaterce poczuć się jak prawdziwa, wielka piłkarka.

Źródło: materiały partnera

Odkryjcie moc wspólnego czytania z książeczkami z serii Happy Meal®

Materiał sponsorowany przez McDonald's
d1uzsxr
d1uzsxr