Trwa ładowanie...

Pobudź wyobraźnię swojego dziecka dzięki wspólnemu czytaniu! Nowe książeczki już dostępne w zestawach Happy Meal w McDonald’s

Czytanie z dzieckiem to doskonała forma spędzania czasu razem. Pozwala na stworzenie silnej więzi emocjonalnej oraz rozwija ciekawość świata u najmłodszych. McDonald’s w swojej nowej kampanii "Happy Meal Readers" zachęca do wspólnej lektury, pokazując, że aktywność ta nie tylko pobudza wyobraźnię, ale daje też impuls do spełniania najskrytszych marzeń.

Materiał sponsorowany przez McDonald's
 Źródło: materiały partnera
d12y49m
d12y49m

Czytaj, rozwijaj, kochaj

Dlaczego czytanie jest tak ważne? Przede wszystkim ma ogromne znaczenie w procesie rozwoju najmłodszych – pozwala poznawać nowe słowa, rozwija wyobraźnię, ćwiczy pamięć oraz uczy koncentracji. Każda chwila spędzona z pociechą niesie za sobą wiele emocji, które przekładają się na kształtowanie pozytywnych relacji. Nie jest to jednostronne odczucie - na wspólnych aktywnościach zyskują zarówno rodzice, jak i najmłodsi członkowie rodziny.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Historie, które inspirują

Do sięgania po wspólną lekturę z dziećmi zachęca McDonald’s w ramach kolejnej odsłony kampanii "Happy Meal Readers". Kupując zestaw Happy Meal goście restauracji mogą wybrać najnowsze książeczki z serii "Mogę zostać…". Opowiadają one inspirujące historie wybitnych postaci, które prezentują różnorodne wzorce i postawy oraz wzmacniają ważne wartości. Udowadniają małym czytelnikom, że mogą osiągać wszystko, o czym marzą, niezależnie od płci, pochodzenia oraz wbrew stereotypom. "Mogę zostać wspaniałym piłkarzem" i "Mogę zostać bohaterem sportu" to historie znanych sportowców, m.in. Pelego, Megan Rapinoe czy Bruce’a Lee, którzy osiągnęli sukces, a wszystko zaczęło się od dziecięcych marzeń.

Najnowszej kampanii "Happy Meal Readers" towarzyszy spot reklamowy, ukazujący nieograniczoną siłę wyobraźni, która pozwala bohaterce poczuć się jak prawdziwa, wielka piłkarka.

Źródło: materiały partnera

Odkryjcie moc wspólnego czytania z książeczkami z serii Happy Meal®

Materiał sponsorowany przez McDonald's
d12y49m
d12y49m