Trwa ładowanie...
d2hrs2b

Po cudze pieniądze

książka
d2hrs2b
Oceń jako pierwszy:
Po cudze pieniądze
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Po cudze pieniądze
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Szpiedzy informują i ostrzegają: cały nakład tej książki wkrótce zostanie sprzedany. Warto się pospieszyć. — Vincent V. Severski.

Co łączy zabójstwa w Nowym Jorku oraz skandal obyczajowy w armii niemieckiej? Losy bohaterów Po cudze pieniądze, ostatniej części trylogii powieściowej Hanny Cygler.

Rodzina Szuszkinów próbuje się odnaleźć w realiach gwałtownie rozwijającej się Ameryki. Maksymilian hrabia Kwilecki na krańcach Afryki szuka fortuny, a w sobie resztek człowieczeństwa. Hannelore Hallmann natomiast stara się dowiedzieć, czego może się spodziewać po swoim prawdziwym ojcu. Czy odnajdą swoje „nowe niebo” i odpokutują za dawne grzechy?

Po cudze pieniądze jest nie tylko fascynującą powieścią obyczajową o ludziach, którzy upadają i powstają, kochają i nienawidzą, mszczą się albo wybaczają, lecz także barwną opowieścią o świecie u progu XX stulecia, kiedy to radość ze zmian, nowych odkryć i wynalazków miesza się niepewnością jutra.

Wybuchowa mieszanka ludzkich emocji, pikantne opowieści z historii trzech kontynentów i pełen szczegółów obraz początków XX wieku. Czytajcie, bo warto! — Robert Ostaszewski.

d2hrs2b
Po cudze pieniądze
Numer ISBN

978-83-8188-030-5

Wymiary

128x197

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

400

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2hrs2b
d2hrs2b
d2hrs2b
d2hrs2b
d2hrs2b