Trwa ładowanie...
d3we426

Czas zamknięty

książka
Oceń jako pierwszy:
d3we426
Czas zamknięty
Rok wydania
Autorzy
Elibri
Źródło: Elibri

Kwiecień 1939 roku. Napięta sytuacja w Wolnym Mieście Gdańsku zmusza Helen Hallmann do wyjazdu do Anglii z całą rodziną. Włodek, jej pasierb, marzy o przygodach i podróżach, nie chce jednak opuszczać rodzinnego domu ani rozstawać się ze swoją pierwszą miłością. Los, który stanie się jego udziałem, pełen będzie wielu niespodzianek. Marzenia bowiem czasem się spełniają, ale w zupełnie nieprzewidywalny dla nas, zdumiewający sposób...

Najnowsza powieść Hanny Cygler zatytułowana Czas zamknięty ukazała się 6 grudnia br. To już dziewiąty tom w dorobku tej popularnej autorki prozy dla kobiet. Akcja wszystkich poprzednich jej książek - m.in. takich jak Tryb warunkowy, Kolor bursztynu czy Głowa anioła - osadzona była w realiach współczesnych. Czas zamknięty jest pierwszą powieścią napisaną w modnym obecnie w polskiej prozie popularnej stylu retro.

Książka - pełna dramaturgii i wartkiej akcji - mówi o dojrzewaniu, miłości i zrozumieniu siebie. Skłania do refleksji nad wyborami życiowymi, których dokonujemy każdego dnia i których dokonuje za nas... historia.

Czas zamknięty
Numer ISBN

978-83-7818-601-4

Wymiary

125x195

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

308

d3we426

Podziel się opinią

Share
d3we426
d3we426
d3we426
d3we426