Trwa ładowanie...
d2xq30m
15-03-2022 16:00

Piknik na skraju parkuru

książka
Oceń jako pierwszy:
d2xq30m
Piknik na skraju parkuru
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Piknik na skraju parkuru" to zabawne szkice o jeździectwie i… jedzeniu. Czynni miłośnicy jeździectwa odnajdą w tych opowiadaniach atmosferę stajni i stajennych pogawędek, a ci, którzy marzą o dołączeniu do ich grona, dowiedzą się tego i owego o świecie między boksami a wybiegiem. Gdyby ktoś chciał zasmakować uroków takiego życia, nie ruszając się z domu, znajdzie w tekście kilka przepisów na koniarskie potrawy. Miłośnicy igraszek literackich również nie będą rozczarowani.
Książka w przekorny, lekki sposób opowiada o serdecznych związkach między jeźdźcami a końmi, o blaskach i cieniach koniarskiego żywota, a przede wszystkim o tym, że nie trzeba być wybitnym jeźdźcem, żeby cieszyć się urokami stajennego życia u boku ukochanego, choć czasami nieco kłopotliwego, czworonożnego przyjaciela.

Katarzyna Preiskorn ma na koncie ponad osiemdziesiąt przetłumaczonych powieści, od wielu lat jest także tłumaczką przysięgłą. Ukończyła filologię angielską na UW. Pasję zawodową łączy z zamiłowaniem do jeździectwa. Autorka tomiku "Zapach szczęścia" wydanego w 2018 roku.

Piknik na skraju parkuru
Numer ISBN

978-83-8159-656-5

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

192

Język

polski

d2xq30m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xq30m
d2xq30m
d2xq30m
d2xq30m