Trwa ładowanie...
d4bini5
d4bini5

Pierwsze wrażenia

książka
d4bini5
Oceń jako pierwszy:
Pierwsze wrażenia
Tytuł oryginalny

ELIGIBLE

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Pierwsze wrażenia
Materiały prasowe

Współczesna wersja Dumy i uprzedzenia: Liz zbliża się do czterdziestki. Jest dziennikarką i mieszka w Nowym Jorku, tak jak jej siostra Jane, instruktorka jogi. Kiedy u ich ojca lekarze podejrzewają poważną chorobę, kobiety wracają do rodzinnego domu w Cincinnati. Odkrywają, że ich posiadłość w stylu Tudorów, w której dorastały, popadła w ruinę, a rodzina w rozpacz.

Najmłodsze siostry Kitty i Lydia są zbyt zajęte treningami CrossFit i dietami Paleo, aby poszukać pracy. Mary, siostra średnia, właśnie zdobywa on-line swój trzeci tytuł magistra i ledwo wychodzi z pokoju, za wyjątkiem tych tajemniczych wtorkowych nocnych eskapad, o których nie chce opowiadać. Pani Bennet myśli tylko o jednym: jak wydać córki za mąż, a zwłaszcza Jane, której czterdzieste urodziny zbliżają się wielkimi krokami.

Wtedy pojawia się Chip Bingley, przystojny lekarz, który niedawno wystąpił w telewizyjnym reality show Kawaler do wzięcia. Podczas grilla z okazji Dnia Niepodległości Chip spotyka Jane, która zaczyna go bardzo interesować. Jego przyjaciel natomiast, neurochirurg Fitzwilliam Darcy nie wydaje się już tak czarujący, jak kolega. Szczególne obiekcje ma wobec niego Liz. Jednak pierwsze wrażenia mogą okazać się zwodnicze…

d4bini5
Pierwsze wrażenia
Numer ISBN

978-83-8110-286-5

Wymiary

143x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

512

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d4bini5
d4bini5
d4bini5
d4bini5
d4bini5