Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

"Pierworodna": gdy przeszłość nie pozwala żyć

Nazywam się Audra Ellison i mam dwadzieścia jeden lat. Pamiętam, kim jestem. Pamiętam, kogo kocham. Jestem gotowa podjąć walkę życia.
Share
"Pierworodna": gdy przeszłość nie pozwala żyć
Źródło: Materiały wydawcy
d3ys3zq

Nazywam się Audra Ellison i mam dwadzieścia jeden lat. Pamiętam, kim jestem. Pamiętam, kogo kocham. Jestem gotowa podjąć walkę życia.

„Pierworodna” to drugi, a zarazem finalny tom serii „Piętno Krwawej Hrabiny” autorstwa bestsellerowej pisarki Toski Lee. Pierwsza część cyklu („Potomkowie”) również ukazała się nakładem Wydawnictwa IUVI.

Nagle, w jednej chwili, powraca cała przeszłość. Audra odzyskuje wymazane na jej własne życzenie wspomnienia… Audra wreszcie wie, dlaczego pozbyła się przeszłości – by uratować córeczkę. Wie też, że Dziedzice nie pozwolą jej żyć. Musi więc znaleźć i pokonać swojego śmiertelnego wroga Historyka – to jedyna szansa, by położyć kres trwającej od wieków wojnie między Potomkami a Dziedzicami, raz na zawsze.

d3ys3zq

Zegar tyka, a sprawy się komplikują, ponieważ Audra musi działać poza prawem. Jednocześnie zmaga się z rosnącą potęgą swojej mocy i jej bolesnymi skutkami. Z pomocą mnicha heretyka, sprawdzonych przyjaciół i hakerki szuka sposobu, aby pokonać Dziedziców i uratować pozostałych Potomków. Ostateczna konfrontacja będzie śmiertelnie niebezpiecznym sprawdzianem mocy Audry. Czy Audra okaże się wystarczająco silna?

Seria „Piętno Krwawej Hrabiny” jest wypełniona po brzegi niespodziewanymi zwrotami akcji. Adrenalina, ucieczka, walka i wielka miłość nie pozwalają ani na chwilę oderwać się od Pierworodnej. „Piętno Krwawej Hrabiny” to współczesna opowieść o 400-letniej wojnie między potomstwem Krwawej Hrabiny Elżbiety Batory, największej morderczymi wszech czasów, a tajną organizacją Dziedziców dążącą do zlikwidowania każdego Potomka. Opowieść o poszukiwaniu siebie pośród wielowiekowych intryg i podziemnej scenerii Europy... i determinacji pewnej dziewczyny, aby przeżyć.

O autorce:

Tosca Lee to Wielokrotnie nagradzana pisarka, autorka powieści, które znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa”, jak Legenda Sheby, Judasz czy Diabeł. Autobiografia. Ukończyła studia anglistyczne w Smith College. Od dziecka podróżuje po świecie w poszukiwaniu przygód. Niepoprawna nocna sowa, uwielbia oglądać telewizję, objadać się bekonem, grać w gry wideo i piłkę nożną z dziećmi oraz wysyłać esemesy do męża.

Dane wydawnicze:

Wydawnictwo IUVI | Format: 135 x 205 mm | s. 384 | Cena: 34,90 zł | Wiek: 16+

ISBN 978-83-7966-031-5| Data premiery: 26.04.2017 r. | www.iuvi.pl

d3ys3zq

Podziel się opinią

Share
d3ys3zq
d3ys3zq