Trwa ładowanie...
d4aq90m

Pascal Brodnicki

East News
Źródło: East News

Pascal Brodnicki związany jest z Agnieszką Mielczarek. Napisali razem książkę, a od maja 2008 roku mają również syna, Leo.

Pascal Brodnicki - biografia

Pascal Victor Raymond Brodnicki przyszedł na świat na północy Francji w rodzinie Francuzki oraz Polaka. Kształcił się w szkołach gastronomicznych na terenie swojej ojczyzny, doświadczenie zdobywał także w restauracjach w Nowym Jorku. Pascal Brodnicki wyróżnia się wzrostem: ma aż 196 centymetrów oraz pasją do gotowania. Słynny kucharz prezentował ją jako prezenter telewizyjny w programach ”Pascal: po prostu gotuj!”(nagrodzony Kulinarnym Oscarem), ”Pascal Express”, ”Smakuj świat z Pascalem”. Pascal Brodnicki wystąpił w show ”Azja Express” z Pawłem Dobrzańskim, w ”Maglu towarzyskim”, u Kuby Wojewódzkiego oraz u Szymona Majewskiego, a obecnie prowadzi swój kanał na YouTube. Jest również lubianym aktorem dubbingowym - ”Iniemamocni”, ”Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”, ”Na tropie Marsupilami”. Pascal Brodnicki ma na swoim koncie również epizod w filmie ”Tylko mnie kochaj”.

Książki kucharskie Pascala Brodnickiego

Pascal Brodnicki publikuje poczytne książki kucharskie. Na rynku wydawniczym możemy znaleźć takie pozycje, jak ”Po prostu gotuj”, ”Po prostu grilluj”, ”Gotuj kolorowo z Pascalem!” czy też ”Pascal kontra Okrasa. 52 kontra 52”. Przez kilka lat brał udział w kampaniach reklamowych jednego z najpopularniejszych dyskontów w Polsce wraz z Karolem Okrasą. Pascala Brodnickiego można było również zobaczyć w kampanii społecznej Fundacji WWF Polska na rzecz ochrony biologicznej różnorodności mórz i oceanów.

d4aq90m

Podziel się opinią

1
Share
d4aq90m
d4aq90m
d4aq90m
d4aq90m