Trwa ładowanie...
d3mgwgu

Agnieszka Mielczarek

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Agnieszka Mielczarek to coach zdrowia i doradca żywieniowy, zajmująca się coachingiem dietetycznym, alergiami pokarmowymi, kursami zdrowego gotowania. Mielczarek naucza ludzi w Polsce, jak ułożyć zdrowo zbilansowaną dietę.

Agnieszka Mielczarek – biografia

Agnieszka Mielczarek jest dyplomowanym coachem zdrowia (Diet Coaching). Jak sama mówi, jej pasja do zdrowego odżywiania się wynika z tragicznej historii rodziny Mielczarków. Rodzice Agnieszki umarli na chorobę nowotworową. Jej tata odszedł w wieku 34 lat, kiedy Agnieszka miała zaledwie cztery latka, a mama w wieku 38 lat (Agnieszka miała wtedy 11 lat). Przez przedwczesną śmierć młodych rodziców, Mielczarek już jako dziecko zdawała sobie sprawę, jak bardzo ważne jest zdrowie oraz dbanie o nie.

Po śmierci obojga rodziców, Agnieszka trafiła do obcych ludzi, którzy przyjęli ją jak własną wnuczkę i pielęgnowali ją. Mimo tego, młoda kobieta czuła się samotna w ważnych momentach życia. Dzisiaj Mielczarek, specjalizując się w zdrowym stylu życia i zdrowej diecie, chce służyć pomocą innym oraz jest przekonana, że trudne dzieciństwo wyostrzyło jej słuch na problemy ludzi i pogłębiło jej empatię.

Obecnie, Agnieszka Mielczarek prowadzi bloga dietetycznego i firmę kateringową Biobistro (pierwszym klientami, którzy spróbowali potraw Mielczarek, byli Anna Lewandowska i Robert Lewandowski).

Agnieszka Mielczarek – żona Pascala Brodnickiego

Agnieszka Mielczarek w dużej mierze zawdzięcza swoją obecność w mass mediach rozpoznawalnemu małżonkowi, którym jest Pascal Brodnicki.

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki poznali się przez przypadek. Ona była wówczas tłumaczką z języka francuskiego, a Pascal był pochłonięty swoimi interesami, po załatwieniu których, miał wyjechać z Polski. Przez przypadek spotkali się w restauracji i, jak wyznaje Pascal, w przeciągu paru sekund zakochali się w sobie na zabój do tego stopnia, że Pascal postanowił zostać w Polsce. Przez długi czas ukrywali swoje uczucie przed opinią publiczną, pod pretekstem wspólnej pracy zawodowej. Polska dowiedziała się o związku Mielczarek i Pascala, dopiero gdy Agnieszka zaszła w ciążę.

Agnieszka Mielczarek – książki

Mielczarek jest autorką książek o tematyce dietetycznej oraz doradczej w sprawach zdrowego odżywiania się i dbania o swój wygląd. Agnieszka zaczęła zajmować się pisaniem książek nie dawno. Jej pierwsza publikacja, "Dobre życie. Dieta i rozwój z coachem zdrowia" (wydawnictwo Pascal, 2014 rok), została napisana wspólnie z Pascalem Brodnickim.

Kolejne dwie książki wyszły w 2016 roku, były to: "Jak schudnąć po 40?" (poradnik wydany w maju, wydawnictwo Świat Książki) oraz "5 lat młodsza w 5 tygodni" (książka wydana w listopadzie). Następna książka Agnieszki Mielczarek to: "Detoks dla opornych" (wydawnictwo Edipresse), wydana w marcu 2017 roku.

d3mgwgu

Podziel się opinią

1
Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mgwgu
d3mgwgu
d3mgwgu