Trwa ładowanie...
d4k2zk8
04-02-2020 11:12

PAKIET: Światowe Bestsellery Biznesowe

książka
Oceń jako pierwszy:
d4k2zk8
PAKIET: Światowe Bestsellery Biznesowe
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

WYJĄTKOWY PAKIET W SUPERCENIE

Zestaw książek w unikalnym etui

Od dobrego do wielkiego Jim Collins Czy istnieje organizacyjny kod DNA czyniący firmę gatunkiem wyższym od konkurentów? I, co ważniejsze, czy da się takim DNA „zarazić” firmę przeciętną i zmienić ją w nadzwyczajną? James C. Collins wraz ze swoim zespołem badaczy wydestylował taki kod DNA. Kod, który jest syntezą wieloletnich badań setek firm. Autor prezentuje 11 przypadków firm, które dokonały przeskoku organizacyjnego: pokonały rynkową grawitację i stały się potężne. Opisuje również szereg firm, którym brak zwycięskiego DNA skutecznie odciął drogę do prosperity. To raport z pierwszej ręki, dla przedsiębiorców i menedżerów, i dla każdego innego, kto ma bezpośredni wpływ na losy swojej firmy.

Sztuka strategii Avinash K. Dixit, Barry J. Nalebuff Autorzy Sztuki strategii to światowi eksperci w teorii gier. Swoje wieloletnie doświadczenia w nauczaniu i wykorzystywaniu tej wiedzy w codziennym życiu zilustrowali za pomocą licznych przykładów. Teoria gier to sztuka przechytrzenia przeciwnika, gdy wiemy, że on próbuje zrobić to samo. To sztuka rozpoznania prawdziwych intencji innych na podstawie tego, co robią, a nie tylko tego, co mówią. To sztuka przewidywania, jak postąpią inni, pozwalająca ci z wyprzedzeniem wybrać najlepsze działanie. Dzięki licznym przykładom dowiesz się, jak wyprowadzić rywali w pole, ale również jak znaleźć z innymi wspólny język i osiągnąć to, do czego dążysz. A jeśli chcesz grać czysto, poleć tę książkę swoim rywalom.

Przełomowe firmy Keith R. McFarland To książka, która jest wynikiem 5-letniej analizy firm najszybciej rozwijających się na świecie. Z puli ponad 7 tysięcy firm objętych badaniem wyselekcjonowano dziewięć, które osiągnęły status poważnych graczy. Autor określa czynniki przełomowego sukcesu i przedstawia praktyczne narzędzia pozwalające odkryć tajniki osiągania stabilnego i zyskownego rozwoju firmy. Przełomowe firmy ze swoimi skutecznymi i konkretnymi propozycjami działań podanymi na zakończenie każdego rozdziału oraz bezcennymi radami, jakimi na każdej niemal stronie dzielą się z czytelnikiem szefowie firm, którzy wynieśli je na nadzwyczajny poziom rozwoju i rentowności, to jedna z najbardziej prowokujących, inspirujących i pouczających książek poświęconych działalności gospodarczej.

PAKIET: Światowe Bestsellery Biznesowe
Numer ISBN

978-83-7746-156-3

Wymiary

158x233

Oprawa

zintegrowana

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k2zk8
d4k2zk8
d4k2zk8
d4k2zk8