Trwa ładowanie...
d3y262d

Pakiet #SUPERHEROSI: Szczęsny / Pazdan

książka
d3y262d
Oceń jako pierwszy:
Pakiet #SUPERHEROSI: Szczęsny / Pazdan
Materiały prasowe

W skład pakietu wchodzą:

"Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem",

"Szczęsny. Chłopak, który odważył się być bramkarzem".

Michał Pazdan. Oto jego historia.

Będąc kilkulatkiem, słynął z dobrych manier i spokojnej natury. Mając 19 lat ukończył renomowane liceum w Krakowie i rozpoczął wyższe studia pedagogiczne. Rok później grał w Górniku Zabrze. Dopiero co trafił do Ekstraklasy, w której – mimo sukcesów – nie wróżono mu wielkiej kariery. Dziś jest jej najlepszym obrońcą i jednym z najbardziej lubianych reprezentantów Polski.

"Pazdan" to opowieść o chłopcu, który miał talent i kochał piłkę, ale wcale nie mierzył w piłkarski top. I kiedy inni, teoretycznie zdolniejsi, przepadali gdzieś po drodze, on po prostu robił swoje. To opowieść o wielkiej pasji i pracowitości. O tym, że każdy z nas ma swoją szansę w życiu. Wreszcie o tym, że to silna psychika i konsekwencja, a nie sam talent czynią z nas mistrzów.

Wojciech Szczęsny. Oto jego historia.

Mając 9 lat, grał w ataku i chciał być napastnikiem. Jako 16-latek zupełnie sam wyjechał do Londynu, gdzie nie znał nikogo. Mając 20 lat, został najmłodszym bramkarzem w ponad stuletniej historii Arsenalu Londyn, a w Lidze Mistrzów wybronił strzały samego Leo Messiego. Dziś gra w legendarnym Juventusie Turyn i stoi w jednym szeregu z najlepszymi bramkarzami świata.

To historia chłopca, który nigdy nie bał się wyzwań i od początku wiedział, czego chce. Który, wybierając karierę bramkarza, odważył się mierzyć nie tylko ze sportowymi rywalami, ale także z legendą własnego ojca, również znakomitego bramkarza. Wreszcie, to historia wzlotów, upadków oraz twardych lekcji życia, z których każdy z nas może (i powinien) zawsze wychodzić silniejszy.

d3y262d
Pakiet #SUPERHEROSI: Szczęsny / Pazdan
Wymiary

180x244

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

416

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d3y262d
d3y262d
d3y262d
d3y262d
d3y262d