Trwa ładowanie...
d22kwdz

Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem

książka
d22kwdz
Oceń jako pierwszy:
Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

PIERWSZA BIOGRAFIA MICHAŁA PAZDANA DLA DZIECI

Będąc kilkulatkiem, słynął z dobrych manier i spokojnej natury. Mając 19 lat ukończył renomowane liceum w Krakowie i rozpoczął wyższe studia pedagogiczne. Rok później grał w Górniku Zabrze. Dopiero co trafił do Ekstraklasy, w której – mimo sukcesów – nie wróżono mu wielkiej kariery. Dziś jest jej najlepszym obrońcą i jednym z najbardziej lubianych reprezentantów Polski.

MICHAŁ PAZDAN. Chłopak, który zawsze gra całym sercem. Oto JEGO HISTORIA.

PAZDEK to opowieść o chłopcu, który miał talent i kochał piłkę, ale wcale nie mierzył w piłkarski top. I kiedy inni, teoretycznie zdolniejsi, przepadali gdzieś po drodze, on po prostu robił swoje. To opowieść o wielkiej pasji i pracowitości. O tym, że każdy z nas ma swoją szansę w życiu. Wreszcie o tym, że to silna psychika i konsekwencja, a nie sam talent czynią z nas mistrzów.

Yvette Żółtowska-Darska – autorka bestsellerów dla dzieci LEWY, MESSI, RONALDO, IBRA oraz NEYMAR JR. Wieloletnia szefowa TVN STYLE, dziś pisarka i mama 12-letniego syna. Zainspirowana jego pasją do futbolu, wymyśliła zupełnie nową koncepcję książek dla dzieci: biografie ich piłkarskich idoli. Jej książki przetłumaczono już na 11 języków.

d22kwdz
Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem
Numer ISBN

978-83-8053-203-8

Wymiary

170x240

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

208

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d22kwdz
d22kwdz
d22kwdz
d22kwdz
d22kwdz