Trwa ładowanie...
d3nhsvq

Pakiet Planet Singli

książka
d3nhsvq
Oceń jako pierwszy:
Pakiet Planet Singli
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Pakiet Planet Singli
Materiały prasowe

Doskonała seria komedii romantycznych opartych na filmach „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych
Miało być jak w bajce, a wyszło jak zawsze…
Ania to niepoprawna romantyczka. Kocha dobre kino, klasyczne sukienki, pielęgnuje pamiątki z dzieciństwa i jak może, chroni się przed brutalnym światem cyników i kolekcjonerów kobiecych serc. Nie przestaje jednak wierzyć w prawdziwą miłość i księcia na białym koniu. A że cel uświęca środku, decyduje się na założenie profilu na jednym z portali randkowych. Nie zamierza odpuszczać – tym bardziej, że zbliża się do trzydziestki.
Początek jest mało zachęcający: na pierwszą randkę kandydat na narzeczonego w ogóle się nie stawia, Ania poznaje za to gwiazdę telewizji – bezczelnego, zakochanego w sobie podrywacza Tomka Wilczyńskiego. Celebryta proponuje jej układ – ona będzie mu opowiadała o swoich nieudanych randkach z portalu Planeta Singli, a on będzie wykorzystywał jej przygody w swoim telewizyjnym show.
Planeta Singli zburzy spokojne życie Anki, a jej randki zburzą spokój showmana. On odkryje czym jest zazdrość, ona - że ma temperament. Romantyzm czy cynizm? Co wygra?
W miłości jak na wojnie – wygra silniejszy!

d3nhsvq
Pakiet Planet Singli
Numer ISBN

978-83-8032-418-3

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

928

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d3nhsvq
d3nhsvq
d3nhsvq
d3nhsvq
d3nhsvq