Trwa ładowanie...
d2kjmm3
17-11-2023 12:20

Pakiet legendarnych powieści „WWW”!

książka
Oceń jako pierwszy:
d2kjmm3
Pakiet legendarnych powieści „WWW”!
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Porywające i pełne zwrotów akcji powieści o tym, czy jest możliwe wpłynięcie na bieg historii, którą tak dobrze znamy!
WWW. 1939.COM.PL
Doborowa polska batalionowa grupa bojowa z udziałem amerykańskiego komponentu, uzbrojona w najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologicznie broń XXI wieku, przenosi się do roku 1939, by włączyć się do walki. Czy mając nie tylko sprzęt, ale także wiedzę na temat wydarzeń z przyszłości uda się odmienić losy Polski, Europy i świata? Czy jednak prawda kryje się zupełnie gdzie indziej, a przyszłość nadal będzie malować się w ciemnych barwach? Czy da się spełnić odwieczny sen o władzy nad rzeczywistością?
MAJOR
Kwiecień 1943 roku. Przeniesiony w wyniku spisku z 2007 roku, Pierwszy Samodzielny Batalion Rozpoznawczy toczy walkę z niemieckim okupantem i stara się ochronić pozostały sprzęt przed niemieckimi i sowieckimi agentami.
Generał Rowecki, wspierany przez porucznika Wojtyńskiego, rozpoczyna negocjacje ze Stanami Zjednoczonymi, oferując zaawansowaną technologicznie broń z przyszłości.
Tymczasem Himmler wydaje rozkaz przeprowadzenia ostatecznej likwidacji getta warszawskiego…
WWW. 1944.WAW.PL
Porywająca i pełna zwrotów akcji opowieść o tym, jak mogłaby się potoczyć historia, którą tak dobrze znamy! W czasy Powstania Warszawskiego trafiają żołnierze z XXI wieku. Przeszkoleni i uzbrojeni w najnowszy sprzęt. Przygotowani na to, by rozegrać jedyną w swoim rodzaju operację wojskową. Czy uda im się odmienić los? Czy mają szansę w starciu z doborowymi jednostkami Wehrmachtu i SS? Czy bohaterom będzie dane wrócić w nasze czasy?
Marcin Ciszewski udowadnia, że w budowaniu alternatywnych historii nie ma sobie równych!

Pakiet legendarnych powieści „WWW”!
Numer ISBN

978-83-8329-320-2

Wymiary

145x221

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

1056

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kjmm3
d2kjmm3
d2kjmm3
d2kjmm3