Trwa ładowanie...
d2xnjzm

Ostatnia sztuczka

książka
d2xnjzm
Oceń jako pierwszy:
Ostatnia sztuczka
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Ostatnia sztuczka
Materiały prasowe

Zwiewna jak motyl Ella jest mistrzynią iluzji. Na festiwalu street artu nie ma sobie równych. Niestety ktoś próbuje wyeliminować ją z konkursu…

Balbina, która spędza wakacje z rodzicami na stanowisku archeologicznym i niejedno już w życiu widziała, próbuje pomóc Elli i grupie jej przyjaciół. Razem z nieodłączną kamerą przemierza miasteczko, tropiąc ślady kolejnych przestępstw.

Czy w sprawę wmieszany jest Wielkolud i jego kolekcja posążków Światowida? A może to wina rodziców Balbiny, którzy wykopując kamienny topór, zbudzili starą klątwę?


Wykopaliska pod wychodkiem, starożytna klątwa i pokazy iluzjonistów podpatrzone okiem kamery przez sprytną nastolatkę! Córka archeologów ma nosa do tajemnic i ogromny talent do ładowania się w kłopoty. Grażyna Bąkiewicz zabiera swoich młodych czytelników za kulisy teatralnej sceny, zdradza sekrety sztukmistrzów i przemyca kąski wiedzy historycznej. A to wszystko opakowane w sensacyjną przygodę w małym miasteczku ze sporą dawką ciepła i uśmiechu. Gwarantuję, że ta książka zachwyci młodych i całkiem dorosłych czytelników, u niejednego rozbudzając ukryte talenty i pasje. Kto wie, czy wśród was nie kryje się zdolny filmowiec, aktor albo archeolog?

Marcin Pałasz

Autor bestsellerowej serii o Elfie

d2xnjzm
Ostatnia sztuczka
Numer ISBN

978-83-7672-943-5

Wymiary

145x205

Oprawa

twarda

Liczba stron

160

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2xnjzm
d2xnjzm
d2xnjzm
d2xnjzm
d2xnjzm