Trwa ładowanie...
d1odbe3
26-04-2022 11:00

Ostatnią gwiazdą jest Słońce

książka
Oceń jako pierwszy:
d1odbe3
Ostatnią gwiazdą jest Słońce
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po długim okresie niepokoju i konfliktów w królestwie Zoevy nareszcie wszystko się ułożyło... Ale czy na pewno? Nagle z niewyjaśnionych przyczyn znikają gwiazdy i diametralnie zmienia się klimat. Czy jest możliwość zapobieżenia zbliżającej się katastrofie? Zoeva zostaje nieoczekiwanie wysłana na misję, podczas której musi rozwiązać tajemniczą zagadkę. W trakcie swojej wyprawy dziewczyna przeżywa wiele przygód, które prowadzą ją do zaginionej krainy, gdzie udaje jej się poznać odpowiedzi na dotychczas zadawane pytania – to właśnie tam dowiaduje się, kim tak naprawdę jest. Zoeva zawsze jest blisko celu, lecz tym razem celem, do którego zmierza świat, jest zupełna zagłada...
Czy los uda się odwrócić? Czy Zoevie uda się wyprzedzić przyszłość?

Patrycja Gilner – nastoletnia pisarka, która w wieku piętnastu lat zadebiutowała w świecie literatury powieścią fantastyczną "Siedem zdań".
Autorka ponownie wprowadza nas w tajemniczy świat przygód, emocji, intryg i nietuzinkowych perypetii, które tworzą niezapomnianą i pełną atrakcji opowieść o dalszych losach bohaterów.

Ostatnią gwiazdą jest Słońce
Numer ISBN

978-83-8159-551-3

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

328

Język

polski

d1odbe3

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1odbe3
d1odbe3
d1odbe3
d1odbe3