Trwa ładowanie...
d2d73j0
24-05-2022 13:00

Ołowiany wyrok

książka
Oceń jako pierwszy:
d2d73j0
Ołowiany wyrok
Tytuł oryginalny

The Brass Verdict

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po dwóch latach niepowodzeń i błędnych decyzji Mickey Haller gotowy jest wrócić na salę sądową.
Kiedy hollywoodzki prawnik Jerry Vincent zostaje zamordowany, Haller przejmuje największą sprawę w swojej dotychczasowej karierze: obronę Waltera Elliotta, wpływowego producenta filmowego, oskarżonego o zamordowanie swojej żony i jej kochanka. Proces obiecuje wysokie honorarium i popularność w mediach, a wygrana zagwarantuje miejsce w prawniczej elicie.
Prowadzący sprawę detektyw Harry Bosch jest przekonany, że zabójcą Vincenta jest jego klient, który teraz na celownik wziął Mickeya Hallera…

Sprytna intryga, liczne zwroty akcji, bezbłędne i zaskakujące zakończenie, krystalicznie czysty styl. Jeśli zdążyłeś już zostać fanem Connelly'go, jego dwudziesta książka usatysfakcjonuje Cię jak pochłonięcie pudełka ulubionych czekoladek. A jeśli do tej pory żyłeś pod kloszem i jakimś cudem fenomen Connelly'ego Cię ominął, sięgnij po Ołowiany wyrok– zakochasz się od pierwszej strony. „Deadly Pleasures Mystery Magazine”
Mimo że na pierwszy rzut oka są zupełnymi przeciwieństwami – Mickey to romantyczny, uduchowiony łachudra, a Bosch skwaszony i nieugięty samotnik – to są braćmi nie tylko z nazwy. Każdy z nich w niekonwencjonalny sposób używa narzędzi swojego fachu, żeby odnaleźć prawdę w Los Angeles Connelly'ego, gdzie wszyscy, bez wyjątku, kłamią. „Entertainment Weekly”
Bestsellerowy Connelly w swojej dwudziestej książce stworzył jedną z najbardziej złożonych fabuł, to świetnie napisany thriller kryminalny. Ołowiany wyrok to spotkanie dwóch indywiduów, Hallera i Boscha, ta wybuchowa mieszanka zachwyci czytelników. „Publishers Weekly”

Ołowiany wyrok
Numer ISBN

978-83-8230-359-9

Wymiary

143x205

Liczba stron

416

Język

polski

d2d73j0

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d73j0
d2d73j0
d2d73j0
d2d73j0