Trwa ładowanie...
d1y7nx4
04-09-2023 14:20

Nigdy już nie uciekniesz

książka
Oceń jako pierwszy:
d1y7nx4
Nigdy już nie uciekniesz
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

INSPIROWANY RZECZYWISTYMI WYDARZENIAMI
WCIĄGAJĄCY KRYMINAŁ
AUTORSTWA PRAWDZIWEGO PROKURATORA!

Latem 2010 roku w Trójmieście dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć młodych dziewczyn. Pierwsze tropy prowadzą do luksusowego klubu dla bogatych biznesmenów. Ale nikomu nie zależy, by sprawa ujrzała światło dzienne…

Po latach zawieszone śledztwo trafia na biurko Konrada Kroona – najbardziej nieustępliwego z gdańskich prokuratorów. Wbrew naciskom przełożonych Kroon zaczyna drążyć i dokopywać się do prawdy. A ta okazuje się ledwie wierzchołkiem góry lodowej.

Czy pozornie niepowiązane uprowadzenia mają związek z międzynarodową siatką przemytników werbujących modelki do pracy w zagranicznych agencjach towarzyskich? A może to tylko przypadkowe ofiary psychopatycznego mordercy?

Ambitny prokurator musi cofnąć się w przeszłość, by rozwiązać najbardziej skomplikowaną zagadkę kryminalną w całej swojej dotychczasowej karierze, która doprowadzi go na granicę obłędu!
Kroon orientuje się, że przez całe życie próbował przed czymś uciec, ale ciągle biegł w niewłaściwą stronę.
Aż do teraz.

Najbardziej znany literacki prokurator ma wreszcie poważną konkurencję! Konrad Kroon prowadzi mroczne śledztwo, a kartki same się przewracają! KATARZYNA PUZYŃSKA

CYRYL SONE
Z wykształcenia prokurator, z zamiłowania pisarz. Podczas przeszło 9 lat pracy zawodowej poprowadził kilka tysięcy postępowań karnych, uczestniczył w setkach czynności: rozpraw, przesłuchań i sekcji zwłok. W serii kryminałów o prokuratorze Konradzie Kroonie odkrywa przed czytelnikiem realia polskiego wymiaru sprawiedliwości.
Dwa pierwsze tomy cyklu – Krzycz, jeśli żyjesz i Świat ci nie wybaczy –szturmem zdobyły listy bestsellerów!

Nigdy już nie uciekniesz
Numer ISBN

978-83-240-9424-0

Wymiary

144x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

424

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y7nx4
d1y7nx4
d1y7nx4
d1y7nx4