Trwa ładowanie...
d3mxg4r
12-04-2022 15:00

Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz

książka
Oceń jako pierwszy:
d3mxg4r
Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz
Tytuł oryginalny

Subliminal: How Your Unconscious Mind Rules Your Behavior

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Sądzisz, że świadomie kierujesz swoim życiem, podejmujesz racjonalne decyzje i z rozwagą kształtujesz swoje relacje z innymi? Jeśli tak, jesteś w błędzie. Dzięki zaawansowanym badaniom mózgu wiemy dziś z całą pewnością, że nasze wszystkie doświadczenia, sposób, w jaki poznajemy rzeczywistość, a także zachowania są w ogromnym stopniu zdeterminowane przez procesy przebiegające poza granicami naszej świadomości.

Słynny naukowiec, Leonard Mlodinow odkrywa przed czytelnikami zaskakujące i egzotyczne siły działające pod powierzchnią naszych umysłów oraz pokazuje, jak działają instynkty powstałe w nieświadomości, które zazwyczaj mamy za w pełni świadome i racjonalne przyczyny zachowań. Wyjaśnia, że jeśli chcemy naprawdę zrozumieć świat, a także pokonać przeszkody, które uniemożliwiają nam cieszenie się pełnią życia, musimy zrozumieć, jaki wpływ ma na nasze działania ten skryty przed naszymi oczyma, podprogowy świat.

Leonard Mlodinow nigdy nie traci okazji, by uczynić naukę nie tylko przystępną, ale i rozrywkową.

Stephen Hawking

Leonard Mlodinow uzyskał doktorat z fizyki teoretycznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, był stypendystą Fundacji Humboldta w Instytucie Maxa Plancka, pracował w California Institute of Technology. Autor i współautor (ze Stephenem Hawkingiem) książek popularnonaukowych, m.in. "Krótkiej historii rozumu".

Nieświadomy mózg. Twoje prawdziwe ja kryje się głębiej, niż myślisz
Numer ISBN

978-83-8295-071-7

Wymiary

135x206

Oprawa

twarda

Liczba stron

360

Język

polski

d3mxg4r

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mxg4r
d3mxg4r
d3mxg4r
d3mxg4r