Trwa ładowanie...
d1sa74b
03-02-2020 22:28

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Samouczek z mp3 gratis

książka
Oceń jako pierwszy:
d1sa74b
Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Samouczek z mp3 gratis
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Język niemiecki?

- krótko i zwięźle: jest i będzie dla nas, Polaków, coraz ważniejszy

- jest bardzo logicznie zbudowany, łatwo do niego „podejść”

- w mowie potocznej używanych jest tylko ok. 800 słówek. Nawet osoby bez jakichkolwiek zdolności językowych mogą się ich z powodzeniem nauczyć!

- nawet jeśli być może trudno ci w to uwierzyć: niemiecki jest prostszy niż polski! Postaramy ci się to udowodnić!

- gdy przerobisz ten podręcznik, to przy pomocy prostych schematów gramatycznych, używając wyuczonych słówek, porozumiesz się wszędzie i z każdym na różne tematy.

Dla kogo przeznaczona jest ta książka?

- naprawdę dla CIEBIE! W odróżnieniu od większości innych podręczników nie ogranicza się do tradycyjnych tematów typu np. „w samolocie” lub „rezerwacja hotelu” czy też „student obcokrajowiec poznaje studentów z innych krajów”. Ten podręcznik nauczy cię prostych wzorów do zastosowania w KAŻDEJ sytuacji!

- dla osób, które SAME SZYBKO, SKUTECZNIE i ŁATWO chcą nauczyć się podstaw niemieckiego, tak aby porozumieć się w podstawowych sytuacjach.

- dla tych, którzy usiłują się uczyć, ale trudno im wszystko uporządkować i zapamiętać. Czyli jako powtórka i uporządkowanie.

- dla tych, którzy niemiecki mieli „kiedyś w szkole” i niewiele pamiętają (albo już nawet wszystko zapomnieli).

- dla uczących się od ZERA

Książka składa się z 5 części:

- 52 tematów dotyczących konstrukcji i zastosowania języka niemieckiego

- 52 bloków ćwiczeń do tych tematów

- 52 bloków rozwiązań wszystkich ćwiczeń (klucz)

- dodatkowej części pomocniczej, zawierającej m.in. słowniczek minimum polsko-niemiecki oraz niemiecko-polski (z prostym podaniem wymowy)

- nagrań wszystkich kluczy do ćwiczeń

Materiał podzielony jest na 52 tematy. Możesz po prostu przerabiać jeden rozdział tygodniowo, wtedy całość zajmie ci dokładnie rok.


Agnieszka Drummer – germanistka, autorka kilkunastu bestsellerowych podręczników do języka niemieckiego, wykłada niemiecki w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu, tłumaczka przysięgła. Ponad pół życia spędziła w Niemczech. Na Facebooku skupia ćwierć miliona fanów języka niemieckiego w Polsce.

Małgorzata Grabowska – germanistka i lingwistka, długoletni kierownik Zespołu Lektorów Języka Niemieckiego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wykłada m.in. język niemiecki w biznesie (Wirtschaftsdeutsch). Jest kierownikiem Studiów Podyplomowych Wirtschaft auf Deutsch w Centrum Kształcenia Podyplomowego ALK. Wieloletnia licencjonowana egzaminatorka egzaminów certyfikacyjnych na wszystkich poziomach zaawansowania. Kilka lat mieszkała i studiowała w Szwajcarii. Za całokształt działalności dydaktycznej została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Autorki prowadzą wspólnie Internetową Szkołę Językową ISJAD.

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Samouczek z mp3 gratis
Numer ISBN

978-83-7561-971-3

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

412

Język

polski

d1sa74b

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sa74b
d1sa74b
d1sa74b
d1sa74b