Trwa ładowanie...
d397lhm

Niecni dżentelmeni 1. Kłamstwa Locke'a Lamory

książka
d397lhm
Oceń jako pierwszy:
Niecni dżentelmeni 1. Kłamstwa Locke'a Lamory
Tytuł oryginalny

Lies of Locke Lamora

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Powiadają, że Cierń Camorry to niezwyciężony fechmistrz, złodziej nad złodziejami, duch, który przenika ściany. Pół miasta wierzy, że jest legendarnym bohaterem i obrońcą biedaków; druga połowa uważa, że opowieści o nim to mit dla głupców. Jedni i drudzy się mylą.

Drobny i słabo władający rapierem Locke Lamora rzeczywiście jest (ku swemu utrapieniu) Cierniem Camorry. Z pewnością nie cieszy się z plotek towarzyszących jego wyczynom – a specjalizuje się w najbardziej złożonych oszustwach. Istotnie, okrada bogatych (kogóż innego warto okradać?), ale biedni nie oglądają ani grosza z jego zdobyczy. Wszystko, co zdobędzie, przeznacza na użytek swój i swojego nielicznego gangu złodziei: Niecnych Dżentelmenów.

Wielobarwny i kapryśny światek przestępczy wiekowej Camorry jest ich jedynym domem. Niestety, w ostatnich czasach nad miastem zawisło widmo tajemnicy, która grozi wybuchem wojny gangów i rozdarciem półświatka na strzępy. Locke’a i jego przyjaciół, wplątanych w śmiertelną rozgrywkę, czeka niezwykle trudna próba pomysłowości i lojalności. Jeśli chcą żyć, muszą z niej wyjść zwycięsko...

d397lhm
Niecni dżentelmeni 1. Kłamstwa Locke'a Lamory
Wymiary

135x200

Oprawa

1

Liczba stron

556

Podziel się opinią

Share
d397lhm
d397lhm
d397lhm
d397lhm
d397lhm