Trwa ładowanie...
holderName
holderName

Nie ma powrotu

książka
Oceń jako pierwszy:
Nie ma powrotu
Tytuł oryginalny

Point of No Return

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Nie ma powrotu
Materiały prasowe

"Miłość sprawia, że kręci się ziemia, a życie warte jest przeżycia, więc nie ma lepszych historii do opisywania niż te, w których dwie osoby odnajdują się i zakochują. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę część tej radości przekazać moim czytelnikom." – mówi autorka.

Ten ostatni z pięciu tomów znakomitego romansu sensacyjnego, które łączy postać głównej bohaterki, Kathleen Turner, jest doskonałą lekturą dla każdej nowoczesnej kobiety i każdego mężczyzny bez kompleksów. Autorka Tiffany Snow jest mistrzynią w budowaniu trzymającej w napięciu intrygi, przeplata wątki kryminalne i erotyczne, by wprowadzić czytelnika w podniecający świat władzy, ciemnych interesów, pięknych kobiet i nieprzyzwoicie bogatych mężczyzn.

"Ten trójkąt miłosny był gorący i pełen napięć. Uwielbiałem to, że wszystkie trzy postacie były sympatyczne, ale miały też wady. Wszyscy troje popełniali błędy, które doprowadzały mnie do szaleństwa, ale pod koniec serii nadal kochałem ich wszystkich" – pisze jeden z recenzentów serii Tiffany Snow.

Nie ma powrotu
Numer ISBN

978-83-213-4939-8

Wymiary

140x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

472

Język

polski

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
holderName
holderName
holderName