Trwa ładowanie...
d3re476
04-02-2020 15:38

Najdroższy banan świata, czyli kto wykradł grę z komputera

książka
Oceń jako pierwszy:
d3re476
Najdroższy banan świata, czyli kto wykradł grę z komputera
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pełna humoru historia szpiegowska z udziałem Mieszka, Marceliny i Franka (kryptonimy
Anakin, Omega i Czternasty), którzy starają się rozwiązać aż dwie zagadki. Czy uda im się odkryć, kto wykradł grę komputerową oraz ile wart jest najdroższy banan świata? Na szczęście młodzi bohaterowie mają doświadczenie – przekazywanie tajnych informacji, śledzenie innych czy działanie pod przykrywką to dla nich nie pierwszyzna. Wyposażeni są także w pełen zestaw odpowiednich materiałów – na przykład lalki w ciąży lub kucyki Pony (bardzo przydatne w pracy szpiega!). Nie ma więc z nimi szans nawet dyrektor czy szkolna psycholożka (czyżby też byli w szajce?). Lepiej uważajcie – z tą grupą operacyjną nie ma żartów.

To druga książka z serii Akademia Szpiegów. Sprawdź też inne przygody młodych szpiegów w książce Noga w szufladzie, czyli domowa historia szpiegowska.

Musiałem jak najszybciej pozbyć się przesyłki. Operacja „Śluza” przebiegała zgodnie z planem. Mojego łącznika zobaczyłem od razu. Szybko do niego podszedłem.
– Anakin melduje wykonanie zadania – powiedziałem Czternastemu i podałem mu „Kumpla”. Między czwartą a piątą kartką przylepiona była mała paczuszka z mikrofilmem. Po chwili do Czternastego podeszła Omega.
– Omega melduje wykonanie zadania. – Podała Czternastemu moje etui na telefon.
– Omego, Anakinie, zadanie wykonane perfekcyjnie – pochwalił nas Czternasty. Każdemu z nas uścisnął rękę. Lubię, gdy Czternasty nam gratuluje. Dla takich chwil warto żyć.

Fragment książki

Najdroższy banan świata, czyli kto wykradł grę z komputera
Numer ISBN

978-83-8143-481-2

Wymiary

143x200

Oprawa

twarda

Liczba stron

100

Język

polski

d3re476

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3re476
d3re476
d3re476
d3re476