Trwa ładowanie...
d26bg18
10-10-2017 12:11

Wszystko, tylko nie mięta

książka
Oceń jako pierwszy:
d26bg18
Wszystko, tylko nie mięta
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Lekko napisana, dowcipna debiutancka powieść jednej z najbardziej popularnych pisarek dla młodzieży! Jej bohaterowie – niezwykle barwna, lekko zakręcona rodzina Gwidoszów podbiła serca tysięcy młodych czytelników: przesympatyczna mama (z kilkunastoma niezwykłymi pomysłami na minutę, a wszystkie zgodne z najnowszymi trendami), która po czterdzieste postanowiła zająć się psychologią, tata, który wziął sprawy we własny ręce i zamiast dalej być nauczycielem postanowił zająć się ubezpieczeniami, kot o imieniu Pies i pies Łata, który nie lada zaskoczy swoich państwa... A przede wszystkim nazywany przez koleżanki szkolnym casanową zabójczo przystojny maturzysta Kuba, jego dwa lata młodsza siostra Malwina (w oczach starszego brata – ot, siostra jak siostra) i uwielbiana przez bliskich przesympatyczna Marysia – często najtrzeźwiej z rodziny myśląca... pięciolatka.

Aż chciałoby się pomieszkać trochę z Gwidoszami w ich niewielkim warszawskim mieszkaniu, gdzie od czasu do czasu czegoś brakuje, ale miłości – nigdy.

I myślenia o miłości. I marzeń Malwiny, by wreszcie mieć chłopaka. I zaskoczenia Kuby, który w końcu pozna dziewczynę, która nie patrzy na niego z uwielbieniem. I na każdy temat ma inne zdanie...

Na szczęście z rodziną Gwidoszów nie trzeba się rozstawać na zawsze – powraca bowiem w kolejnych książkach Autorki.

Ewa Nowak z charakterystyczny dla niej poczuciem humoru daje nam wszystkim – jakby mimochodem – uśmiechniętą lekcję empatii.

Wszystko, tylko nie mięta
Numer ISBN

978-83-8123-078-0

Wymiary

142mm x 202mm

Gatunek

Dla dzieci i młodzieży

Liczba stron

216

d26bg18

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26bg18
d26bg18
d26bg18
d26bg18