Trwa ładowanie...
d1bpz2e

Mroczne intrygi 1. Pani Noc

książka
Oceń jako pierwszy:
d1bpz2e
Mroczne intrygi 1. Pani Noc
Tytuł oryginalny

Lady Midnight

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Minęło pięć lat od wydarzeń przedstawionych w „Mieście Niebiańskiego Ognia”, po których Nocni Łowcy znaleźli się na skraju zagłady. Emma Carstairs nie jest już pogrążoną w żałobie dziewczynką, lecz młodą kobietą, która zamierza za wszelką cenę dowiedzieć się, kto zabił jej rodziców, i pomścić ich śmierć.

Wraz ze swoim parabatai, Julianem Blackthornem, musi się nauczyć ufać swojemu sercu i rozumowi, gdy odkrywa demoniczny spisek obejmujący zasięgiem całe Los Angeles, od Sunset Strip aż po morskie fale roztrzaskujące się na plażach Santa Monica. Gdyby
jeszcze serce nie prowadziło jej na manowce…

Jakby mało było tych komplikacji, brat Juliana Mark – uprowadzony przez faerie przed pięcioma laty – zostaje teraz uwolniony w geście dobrej woli ze strony porywaczy. Faerie rozpaczliwie poszukują mordercy, który zbiera wśród nich krwawe żniwo – i w tych poszukiwaniach potrzebują pomocy Nocnych Łowców. Kłopot w tym, że w krainie faerie czas płynie inaczej i Mark nie tylko prawie się nie postarzał, ale na dodatek nie rozpoznaje nikogo ze swoich bliskich. Czy będzie w stanie naprawdę wrócić na łono rodziny? I czy faerie naprawdę na to pozwolą?

Mroczne intrygi 1. Pani Noc
Numer ISBN

978-83-7480-640-4

Wymiary

135x205

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

688

d1bpz2e

Podziel się opinią

Share
d1bpz2e
d1bpz2e
d1bpz2e
d1bpz2e