Trwa ładowanie...
di7avpu
15-04-2010 00:00

Możesz wpływać na bieg spraw

książka
Oceń jako pierwszy:
di7avpu
Możesz wpływać na bieg spraw
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Co może dzisiaj wpłynąć na bieg spraw w Twoim życiu? Jak to się dzieje, że dwie osoby o tych samych kwalifikacjach i zdolnościach, znajdujące się w tej samej sytuacji, osiągają zupełnie odmienne wyniki? Ekspert przywództwa John C. Maxwell zapewnia nas, że o różnicy stanowi postawa.

Tym wszystkim, którzy się zastanawiali, co stoi na przeszkodzie spełnienia ich marzeń o osobistym i zawodowym sukcesie, dr Maxwell spieszy z wyjaśnieniem: "Twoja postawa zabarwia wszystkie aspekty życia. Jest jak mentalny pędzel".

W książce Możesz wpływać na bieg spraw Maxwell obala rozpowszechniony mit na temat postawy - co może ona uczynić dla ciebie, a czego nie. Pokazując, jak pokonać pięć największych przeszkód na drodze do utrzymania prawidłowej postawy, dr Maxwell uczy umiejętności potrzebnych do uczynienia postawy naszym największym kapitałem. Co ważniejsze, nauczysz się nie tylko tego, jak rozwijać postawę, która będzie miała ogromny wpływ na karierę, rodzinę, życie codzienne, ale także, jak zachować tę postawę do końca życia.

Możesz wpływać na bieg spraw
Numer ISBN

978-83-86941-50-2

Wymiary

125x195

Gatunek

Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

178

di7avpu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di7avpu
di7avpu
di7avpu
di7avpu