Trwa ładowanie...
d1ijy1q
14-01-2022 14:00

Moralność Pani Piontek

książka
Oceń jako pierwszy:
d1ijy1q
Moralność Pani Piontek
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Gertruda Poniatowska, de domo Piontek, to ekscentryczna kobieta, harpia i pirania, od której chcą trzymać się z daleka ci, których chciałaby mieć blisko.

Bardzo blisko.

Pani Poniatowska pija kawę tylko z porcelanowych filiżanek, uwielbia drogie buty na obcasie. Szpilki od Louboutin planuje założyć do trumny.

Wszystko w jej życiu przebiega zgodnie z planem. Augustyn Poniatowski to 35-letni ukochany synek pani Gertrudy. Pani Poniatowska za nic nie pozwoli na to, aby usidliła go jakaś „lafirynda”. O, nie! Zbyt dużo w niego zainwestowała. Innego zdania jest ojciec Augustyna, pan Romuald. Ale jego zdanie się nie liczy.

Pewnego dnia Augustyn podejmuje desperacką decyzję – wyprowadza się od mamy! I to natychmiast. Wynajmuje mieszkanie od uroczej pani Halinki. Bardzo uroczej. I bardzo zapobiegliwej. Starsza pani owo lokum wynajmuje także niejakiej Anuli, studentce, świeżo po zawodzie miłosnym, nagle pozbawionej pokoju w akademiku. W małym mieszkanku przetną się drogi młodej dziewczyny, ambitnego Augustyna i jego sympatycznego przyjaciela podrywacza, Cyryla.

Moralność Pani Piontek
Numer ISBN

978-83-8195-814-1

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

304

Język

polski

d1ijy1q

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ijy1q
d1ijy1q
d1ijy1q
d1ijy1q