Trwa ładowanie...
dep3y39
06-07-2020 12:00

Moje bardzo włoskie wakacje

książka
Oceń jako pierwszy:
dep3y39
Moje bardzo włoskie wakacje
Tytuł oryginalny

My Very Italian Holiday

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Idealna komedia romantyczna na poprawę humoru.

Uroczy pensjonat, układanie sobie życia na nowo oraz przystojny Włoch. Czy to przypadkiem nie brzmi za dobrze, żeby mogło być prawdziwe?

Kiedy Gina przyjeżdża nad jezioro Como, setki kilometrów od swojego dawnego życia w Lake District w Anglii, zastanawia się, czy nie porywa się przypadkiem z motyką na słońce. Jednakże praca u Fabio i prowadzenie jego pensjonatu nad jeziorem jawiły się jej od początku jako niepowtarzalna okazja. Po tym, kiedy jej życie w tak tragiczny sposób wywróciło się do góry nogami, w efekcie łamiąc jej serce, rozpaczliwie potrzebowała jakiejś odmiany. A że Fabio miał do tego powierzchowność tak miłą dla oka…

Pobyt tutaj to nie tylko malownicze góry, pizza i prosecco. Rozpadający się pensjonat, który Fabio odziedziczył po swojej rodzinie, wymaga solidnego remontu.

Czy Gina poradzi sobie z takim wyzwaniem?

Gdy Gina i Fabio pracują ramię w ramię, zaczyna między nimi iskrzyć. Fabio jednakże skrywa pewien sekret, którego obawia się wyjawić. Gina z kolei musi dojść do ładu ze swoją przeszłością. Czy sercem powróci do rodzinnych stron, czy może życie w pełnym słońcu – z bardzo przystojnym Włochem u boku – jest właśnie tym, czego teraz potrzebuje?

Moje bardzo włoskie wakacje
Numer ISBN

978-83-8139-532-8

Wymiary

135x215

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

336

Język

polski

dep3y39

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dep3y39
dep3y39
dep3y39
dep3y39