Trwa ładowanie...
dq1vh5l
dq1vh5l

Miłość czy pieniądze

książka
Oceń jako pierwszy:
Miłość czy pieniądze
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
dq1vh5l
978-83-61725-20-6.jpg

W niespełna pół roku po debiucie literackim (Miłość czy sport) znany satyryk Ryszard Makowski proponuje kolejną dowcipną i przyjemną w odbiorze powieść, ze zwartą, a momentami zaskakującą fabułą.

Miłość czy pieniądze to dalsze perypetie redaktora sportowego Ryśka i jego narzeczonej, a zarazem przełożonej - Malwiny. Tym razem kanwą powieści jest poszukiwanie przez głównego bohatera pracy, po dyscyplinarnym zwolnieniu z redakcji gazety (nie bez znaczenia były tutaj dwa drinki w pubie "Pod Kogutem" oraz zemsta Naczelnego, głównego antagonisty Ryśka). Znalezienie nowego miejsca zatrudnienia okazuje się dosyć trudne, nawet w takim mieście jak Warszawa. Romans z Malwiną przechodzi sinusoidalnie przez lepsze i gorsze momenty, ale udaje się doprowadzić do oświadczyn na Wielkanoc i związek osiąga stan oficjalnego narzeczeństwa.

Jeśli ktoś poszukuje książki, by wytchnąć przez chwilę, to Miłość czy pieniądze jest idealną propozycją. Drugi raz udało się Ryszardowi Makowskiemu stworzyć opowieść bez sztampy i banału.

Miłość czy pieniądze
Numer ISBN

978-83-61725-20-6

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

380

Podziel się opinią

Share
dq1vh5l
dq1vh5l

dq1vh5l
dq1vh5l
dq1vh5l