Trwa ładowanie...
d3uejfd
05-03-2021 10:00

Medycyna przedszpitalna w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym

książka
5.0
(1 głos)
Oceń:
d3uejfd
Medycyna przedszpitalna w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

„Medycyna przedszpitalna w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym” to pierwsza publikacja na rynku polskim, która omawia dobre praktyki postępowania klinicznego w LPR.

Praktyczna, oryginalna, bogato ilustrowana publikacja łączy ze sobą elementy medycyny ratunkowej, anestezjologii i intensywnej terapii oraz medycyny lotniczej, zarządzania i psychologii. Przybliża kulisy prawidłowych decyzji klinicznych lekarzy zarówno podczas wylotów do zdarzeń, jak i lotniczych transportów międzyszpitalnych.

Podręcznik został przygotowany przez najlepszych polskich specjalistów, pracujących na co dzień w LPR.

Autorzy dzielą się z Czytelnikami nie tylko wiedzą kliniczną, lecz także praktyką, doświadczeniem, trudnymi sytuacjami i przede wszystkim wielkim zamiłowaniem do swojego zawodu.

Książka z pewnością zainteresuje nie tylko osoby współpracujące na co dzień z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym, lecz także lekarzy medycyny ratunkowej, studentów medycyny, osoby pracujące w szpitalnych oddziałach ratunkowych i centrach urazowych. To podstawowa lektura dla kandydatów na członka załogi pogotowia lotniczego i personelu współpracującego z LPR - dyspozytorów, ratowników i pielęgniarek.

Medycyna przedszpitalna w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym
Numer ISBN

978-83-200-6246-5

Wymiary

205x245

Oprawa

twarda

Liczba stron

860

Język

polski

d3uejfd

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uejfd
d3uejfd
d3uejfd
d3uejfd